Izīrējam automašīnu Audi A4 - Auto noma

Vēlējos noīrēt Audi A4 uz z-svētkiem. Viss bija sarunāts kad 24 decembrī 16:00 noteiktajā vieta saņemsim šo māšīnu. Nogaidījām pus stundu līdz mums pazvanīja un pateica ka mašīna ir sasista pa ceļam pie mums. Prasījām vai nav kādas citas mašīnas kuru viņi varētu piedāvāt. Teica ja esot un kad bus pieejama apmēram ap 21:00. Mās piekritām jo mums mašīnu bija svarīgi dabūt. 20:00 zvanījām prasījām vai 100% dabūsim mašīnu viņi atbildēja ja ka neesot nekādu problēmu mašīnai tikai akumulators jānomaina. Viņi atzvanīja ap 21:00 un pateica ka mašīnu nevar pielaist. Un piedāvāja nākamajā diena uz 15:00 dabūt wolksvagen Bora. Protams piekritām. Pienāca nākamais rīts zvanījām vairākkārtīgi neviens necēla un tā arī neatzvanīja. Zvanījām uz diviem viņu nr 28156411 un 26852002

R