Rīgas 266. Pirmsskolas izglītības iestāde - Slikts serviss

Labvakar, nenovēlu nonākt auklīšu velgas un irinas ''gādīgajās'' rokās. Neiejūtīga attieksme, bērni spēlējas kur pagadās, pārsvarā atsevišķi, te zem galda viens, cits otrā telpas stūrī, bērni nobijušies, raudulīgi. Pašas aukles atrodas citā telpā vai sēž, pat nemana, ka bērnam atnāk pakaļ. Ja nepatīk, tad nestrādā valsts iestādē! Audzinaatāja linda valdonīga, ''deguns gaisā''. Dzimtās valodas dārziņš, bet auklītes droši pāriet uz krievu valodu, ja to pieprasa krievu tautība, skumdina shis fakts... Vadītāja pārāk ''salda'' liekas, nerisinās sarunas, meklē attaisnojumus. Neaizraujas ar ārā vešanu, kaut gan spēļu laukums atjaunots, izremontēts.

R

A Aleks ////////// 30.09.2020

Cik bērnam gādi? Vai kura grupiņā? Mes arī nēēsam apmierināti ar šo dārziņu, briesmīga administrācija, jā pareizi saprotu mūzikas skolotāja. Direktore ok.

Vagons Komā 02.10.2020

Bērmi atrada konfeltes, bet tas bija lsd

Vagons Komā 02.10.2020

Ta notika ar mani, kad 10 gados man vilciena tante gazmaska iedeva koncju.