www.sudzibas.lv Izglītības un zinātnes ministrija Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija neatbild uz e-pastiem - 2x

Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija - Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija neatbild uz e-pastiem - 2x

Esmu jau 2 reizes rakstijis 'Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija' par to ka skolotaji skolas strada vel pec padomju sistemas Rigas, Ziepniekkalna sk0las, kas gada laika liek 15 un vairak atzimes, kaut gan citi skolotaji neliek vispar nevienu atzimi gada laika, un tikai beigas izliek gada atzimi. Un ari Par daziem citiem iemesliem..Ta ari uz nevienu e-pastu nav atbildets, laikam parak lepni, vai ari pilnigi vienalga par to kas notiek, lai tikai neaizmirst ka viniem algas maksa no maniem un parejo cilveku nodokliem..

zirgs_kamene 26.08.2014

NE NEGRIB STRADAT CILVEKI :d:d;d;DDDD TURPINI BALSOT PAR SAVU EGJINSTVO :":dDDDD