LV RU
www.sudzibas.lv Izglītības un zinātnes ministrija Ņirgāšanās par skolēnu dzīvēm

Izglītības un zinātnes ministrija - Ņirgāšanās par skolēnu dzīvēm

Cik ilgi Latvijas godājamā izglītības ministrija turpinās ņirgāties par skolēniem un īpaši arī vidusskolēniem? Kā var tik amorāli un klaji izniekot jauniešu laiku "mācot" pilnīgi nevajadzīgas lietas, kas tiks aizmirstas, nekad nebūs dzīvē vajadzīgas vai tā arī atsēžot entās stundas tēmu nesapratīs un neiemācīsies. Un kam tam viss? ! Atzīmītei!

02.11.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Par neatkarīgu Latviju! 02.11.2020

Kāpēc skolēnam 8 stundas dienā jānīkst pie datora "mācoties" to, ko viņam nekad nevajadzēs? ! Pilnīga laika izniekošana un darbības imitēšana. Jāraksta lapām gari konspekti kaut viss jau ir grāmatā uzrakstīts, jāsēž līdz vēlai nakti jātaisa kaut kādi desmitiem bezjēdzīgi projekti, par kuru eksitenci skolēns būs aizmirsis pēc 3 dienām! Visiem darba devējiem tikai vajag spēcīgus, gudrus darbiniekus, bet kā, lai tādi rodās? Latvijas izglītības sistēma kropļo un garīgi slepkavo jauniešus. Atņem jebkādu spēku, motivāciju vai vēlmi mācīties. Ja darbā par noderīgu ento stundu darbu saņem algu, tad skolā tev ieliek beigās 4 un iespļauj sejā, ka tu vēl esot muļķis un netiec līdzi 5% apdāvinātāko bērnu. Latvijā patiesi ir nožēlojama izglītības sistēma un jebkurš, kurš ir ar to saskāries sapratīs, kāpēc Latvija ir tādā bedrē, kā ir. No skolas tu iznāc stulbāks kā ieej un bēdīgākais ir tas, ka to ir tik viegli izlabot, bet nav jau vēlmes. Nav svarīgi, cik daudz skolēns iemācās, bet galvenais, lai ir 8nieks, atsēdēts jeb izniekots pietiekams skaits stundu katru nedēļu un nolikti gala darbi vismaz uz 4.

Komentāri (14)

Vagons Komā 02.11.2020

Nēģeris no āfrikas ir slinks lai mācītos

Nēģerim ir labāka skola, kā Latvijā, jo netiek izniekots laiks, tieši otrādi - padziļināti māca vajadzīgo, piemēram, angļu valodu.

M Mošpietiek? 02.11.2020

Lai varētu repot, jo neko citu neprot. :))

н НеКариньш 03.11.2020

Ka "neprot"? Bet apsēkļot baltas sievietes?..

R rimantas 02.11.2020

Ja tavs bērns nekustinās smadzenes ar ''nevajadzīgām tēmām'' , bet tikai tādām kas pašam patīk, jo tikai tas padodas, tad būs nākošais kas kvieks, ka zeme ir plakana, vakcīnas ir slikti un gobzems ir zajebis :D

Neiet runa par mācīšanos, bet laika izniekošanu, darbības imitēšanu. Pilnīgi nevajadzīgu konspektu rakstīšana, kas ilgst 40 min, bet ir priekšā tak jau grāmatā. Entie projekti līdz vēlai naktij un galvenais, protams, informācijas kalšana smadzenēs, kuru internetā vari atrast 2 sekundēs un tāpat aizmirsīsi. Tagad mācītais 90% pēc 20 gadiem vispār nebūs vajadzīgs!

M Mošpietiek? 02.11.2020

Labi, nosēdēs tās pāris interesējošas stundas skolā. Ko tālāk? Mājās pie datora? Skolā māca, lai vispusīgi attīstītos smadzenes un domāšana, ieskaitot loģisko domāšanu.

Ka tik tās būtu pāris, ha! Nē, tās ir tūkstošiem, ko katrs skolēns iznieko tā vietā, lai patiešām varētu mācīties un apgūt dzīvei nepieciešamas zināšanas. Kam nākamajam mūziķim jāmācas 5 gadus ķīmija? Vienu gadu mācās un pietiek. Pārējie simtu stundu izniekošana un sazvērstība ar mērķi iznīcināt Latvijas nākotni - bērnus. Kurš 11. klasnieks atcerās kaut TĒMAS, ko mācījās, piemēram, 7. klases bioloğijā? Tad kam viņš izniekoja simtiem stundu "mācoties", ja tāpat tika 11. klasē un tādi ir 98% skolēnu! Darbības imitēšana = LR izglītības sistēma.

M Mego izmeklētājs 03.11.2020

Mjā iespējams arī tavi vecāki ir izniekojuši laiku tevi radot...

M Mošpietiek? 02.11.2020

Un kā ir domāts - amorāli?

н НеКариньш 02.11.2020

Ну вот дождались: работодателям нужны тупые исполнители, ограниченное быдло, которое даже экзамены сдают по тестам с двумя вариантами ответов. Это практикуется в США, где растят тупых!..

M Mego izmeklētājs 03.11.2020

Lai domatu un mācītos vajag smadzenes ,lai smadzenes darbotos vajag tās "kustināt" .
Kur šīs sūdzibas autors tad tērēs šo ietaupito laiku? Degradējot internetā? Smēķējot vārtrūmēs.? balsojot par gobzemu?

R RXX 03.11.2020

No topošā mūzika vēl var iznākt pārdevējs, tāpēc lai tik mācās. Gan jau tiks galā ar tādu traumu.

н НеКариньш 03.11.2020

Вообще то негретянская музыка ничего не может вызвать кроме отупления и скатывания к уровню животного, которому нужен корм, стоило и пойло...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes