LV RU
www.sudzibas.lv Izglītības un zinātnes ministrija Nesaimnieciskums, lieka naudas tērēšana

Izglītības un zinātnes ministrija - Nesaimnieciskums, lieka naudas tērēšana

Ogres novada madlienas pagastā ir vidusskola kurai ir krapes filiāle. tur šogad mācības uzsāka 4 bērni 3 klasēs.. no novada tiek uzturēta skolas ēka plus sporta zāle 4 bērniem? man kā nodokļu maksātājam tas ir nesaprotams, jo šos 4 bērnus ar nodrošināto skolēnu transportu elementāri būtu vest uz madlienas vidusskolu. kādam par daudz naudas.

Komentāri (1)

I inela 06.09.2018

Saskaņā ar Izglītības likumu, katras pašvaldības pienākums ir nodrošināt bērniem, kuru dzīvesvieta deklarēta pašvaldības administratīvajā teritorijā, iespēju iegūt pirmsskolas izglītību un pamatizglītību bērna dzīvesvietai tuvākajā izglītības iestādē vai tuvākajā izglītības iestādē, kas īsteno izglītības programmu valsts valodā.
Arī skolu dibināšana, reorganizēšana un likvidēšana ir pašvaldības kompetence (pieņemtais lēmums pašvaldībai jāsaskaņo ar Izglītības un zinātnes ministriju).

Kā informē Ogres novada dome, bez minētajiem 4 bērniem sākumskolas telpās mācās arī 10 pirmsskolas vecuma bērni. Pašvaldība meklē risinājumus, kā racionālāk izmantot Krapes pamatskolas ēku un arī sporta zāli.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes