Bērnudārzs - nelegals bernudarzs

GRIBU LAIJ VISSI ZIN!!! KA PLAVNIEKOS IR TADS PRIVATS BERNU DARZS KURSH ATRODAS DRAVNIEKU IELA 14 DZIVOKLIS 99. BERNUDARZS IR NEOFICALS JO NEKUS NEBIJA REDZAMA JEBKADA ATLAUJA BERNUDARZAM TUR ATVERTIES. PATI GALVENA TUR IR TADA RESNA SIEVIETE VARDA GALINA KURA NJEM DARBA JAUNAS MEITENES NEPRASOT IZIET NEKADUS ARSTUS UN PARBAUDES UZREIZ LAIZ PIE BERNIEM KLAT. TUR PRETI BERNI NO VINJAS BAIDAS JO VINJA LOTI KLIEDZ UZ VINJIEN UN VAR PAT PARAUSTIT AIZ ROKAS MAZU 2 GADIGU MEITENITI. ATTIEKSME PRET TIEM BERNIEM IR DRAUSMIGA!BERNU GRUPA TUR IR JAUKTA UN TUR UZTURAS VAIRAK PAR 5-6 BERNIEM KURI ATRODAS VIENA ISTABA VIENLAIKUS.BERNI PUSDIENSLAIKA GUL UZ GRIDAS UZKLATIEM MATRACISHIEM.TAS IR SHAUSMAS! TUR KLAT VEL NESAMAKSA ALGU PAR PAVEIKTO DARBU! DARBA DIENU BEIDZOT ZVANA UN IZMET VEL KAUDZI PRETENZIJAS. KO ES AR TO GRIBU PATEIKT, NEUZTICIETIES SHAJAM BERNU DARZAM!

Nandia 13.09.2013

Pag, pag... šī sūdzība 'dzimusi' tikai tāpēc, ka tikāt atlaista no darba?!?!?! Un pirms tam jums likās normāli tas ko redzat šajā dzīvoklī???? Kauns un negods!!! Ja jūs nebūtu atlaiduši, tad jūs sēdētu klusi un nevienai no māmiņām neiečukstētu, lai neved vairs šurp bērnu un neziņotu inspekcijām, kurām jāuzrauga šādi it kā bērnu aukļu izgudrojumi?!?! Fui!! Liels fui!!
Un kad kaut kur notiek kāda liela nelaime, vai netaisnība pret bērniņiem, pansionātos pret večukiem, bērnunamos, slimnīcās utt. - mēs nesaprotam nu kā kas tāds varēja notikt, kur skatījās varas iestādes, pašas iestādes darbinieki un citas personas kas ko varēja manīt un savlaicīgi brīdināt par pārkāpumiem?!?! Lūk, dzīves piemērs - sēž madama un visu redz, varbūt pat daudz vairāk, kā minēts sūdzībā un nevienam ne pusplēsta vārda, jo īstenībā viņai viss pie vienas vietas līdz brīdim kamēr maksā naudu.
Normāls cilvēks, lai kādas ar problēmas nebūtu ar darbu - ziņotu uzreiz par pārkāpumu, lai nedod Dievs ar kādu no mazajiem notiktu kas slikts ...

L Liene Bredaka 13.09.2013

Pareizi darīja, ka tevi izmeta! Laikam kā raksti tā strādāji!