Bērnudārzs - Ēdināšanas.

Vēlējos noskaidrot, cik korekti ir no pirmsskolas izglītības iestādes puses piedāvāt vecākiem atnākt, pēc bērna ēdiena. Ja bērns dārziņu neapmeklē(tā ir diena, kad nevar noņemt no ēdināšanas) un par to dienu ir samaksāts. (ēdina 3 reizes). Dārziņā izvietotas lapiņas, kuras jāparaksta, kā mēs vecāki piekrītam. Vai pēc likuma to drīkst darīt vai nē?
Rēzekne

Papildināts Līga Treija 02.03.2017

Šāda parakstu vākšana sākās, pēc manas sarunas ar pirmskolas izglītības iestādes vadītāju. Kad tika uzdots jautājums, kur tad paliek bērna porcija? Jo iepriekš bērnudārzā to dienu pārcēla uz dienu, kad bērns pēc slimības iznāks dārziņa.
Man sarunas laikā tika pateikts, ka par to jāziņo laicīgi (līdz 9:30), tas ir saprotams, bet ja apmeklēju ārstu pēc 10:00, loģiski bērns nebūs uzlikts ēdināšanā. No vadītājas atbilde vienkāršā, nevediet bērnu. Tas nekas, ka man jāiet darbā, tas nekas ka bērnu nebūs kur likt...

B B522 02.03.2017

Ja jus neapmeklejat bernudarzu, nakamaja menesi bd veic parrekinu par neapmekletam dienas.
BD jabridina no rita ,ka bernins nebus.

Ja vedad bernu velak un brokastis tiek izlaistas un jus uztrauc kam aiziet brokastis, paludziet lai tas jums atstaj uz skivja un pasi izlemjat ko ar tam darit, est vai nest majas

naudu tikai par brokastim jums neviens neatgriezis , parrekini tiek veikti tikai par pilnu dienu

L Līga Treija 02.03.2017

Tas man ir saprotams. Bet šeit runa vairāk iet par to, ka ja bērns aukstuma vai slimības dēļ neierodas dārziņā, un par to ir paziņots laicīgi. Neviens pārrēķinu mums netaisīt un par to dienu naudiņa netiks atgriezta. Un kad pajautāju, vai viņiem ir apstiprināts dokuments, kur tā drīkst darīt, neko nevar parādīt...
Mani vairāk uztrauc cik tas ir likumīgi..

B B522 02.03.2017

Pec likuma ir javeic parrekins ja berns nav apmeklejis bernudarzu