Izglītība - pārbaude

Viena māte pasūdzējās par mani Bērnu aizsardības inspekcijā, kad es pielietojot emocionālo vardarbību grupiņā. Ieradās psihologs Inese Muceniece...visu dienu staigāja man un bērniem līdz, skatījās kā es strādāju...neko man nepaskaidroja, pēc paŗis dienām atnāca ieteikuma vēstule vadītājai, kad mani vajag atlaist no darba. Man vispār nav nekādu tiesību kaut ko pierādīt un paskaidrot, jo man uz rokas nav nekādu rakstisku papīru! Vecāki ir sašutuši par tādu rīcību, būs mums vecāku sapulce...piedalīsies ar jurists, jo ierēdņu darbībām nav robežu! Labklājības ministrijas paspārnē dzīvo šis centrs un nodarbojās ar sūdzībām, kurām nav pamata! Vai viņi zin, kas notiek ģimenēs? Vai viņi zin, kā ir skolotājām strādāt skolās? Vai viņi zin, cik neaizsargāti ir vispār skolotāji...jo bērniem ir tikai tiesības!!!
Pašlaik ārstējos un kas man sniegs palīdzību par manu emocionālo, psiholoģisko vardarbību? Skolotājas...uzmanieties no šī centra darbiniekiem...labāk savu dienu atsēžat un nedarat neko, tad nebūs pie kā piekasīties...ja centīsieties strādāt un piespiest bērniem mācīties un labi uzvesties, tad tūlīt būs klāt Bērnu sargi un jūs tiesās par nozīguma izdarīšanu! Lai veicas...skolotāja ar lielu stāžu izglītības iestādēs.

I

. ..... 27.03.2011

Uz kautkādas psiholoģes ieteikuma nevar atlaist no darba.

S skolotaja 27.03.2011

Skolotāji vispār ir visneaizsargātā tautas daļa! Gan emocionāli, gan materiāli. Piemēram, krīzes laikā, kad algas samazinātas, ārsti nekontrolēti paceļ cenas privātpakalpojumiem, bet skolotājam šādas iespējas nav. Mēs esaam ķīlnieki.
Par to centru. par mūsu skolu bija sacepta safabricēta sūdzība tepat šajā portālā, un es nezinu vai dēļ tās, vai arī dēļ ka'da vecāku iesnieguma uz to centru, pie mums skolā ieradās pārbaudītāji. Anketēja bērnus, kur galvenie jautājumi par tēmu "vai tev skolotājs dara pāri". Bet mums par atvieglojumu bērni atbildēja objektīvi un mēs netikām šajā vardarbībā apvainoti.

K Kaulainā 27.03.2011

Drīz nāks nākošā likvidācijas kārta, un tiks likvidētas divas trešdaļas pašreiz eksistējošo skolu, jo nebūs bērnu ko mācīt.

O Olga 27.03.2011

Nav ko brinities, jo seit Latvija cilveki vispar ir loti dusmigi, viens otru apdirsh, un tikai skatas, ko tadu uztaisit nelabu, bet aci prieksha baidas pateikt --- pretekli . :(

K Katt25 27.03.2011

Atorei:
Bet vai jūs mēģinājāt izrunāties ar bērna māmiņu par radušos situāciju?
Ja jūs kaut nedaudz aprakstītu situāciju tad būtu neliela skaidrība kādēļ šis psihologs bija nepieciešams.
Pagaidām saprotu ka var būt jūs arī bijāt vainīga, jo varbūt ka tas kas jums šķiet pilnīgi normāli un ikdienišķi, bērniem un psihologam ir pilnīgi nepiņemams.

Y yy 27.03.2011

HM redzeju no malas ka bari netisi dzirdeju. 1 mamin milo neatsta mani berns histerija metas matei pie kajam no malas nodomaju sausmas . 2 ienaku berndarza klusinam lai neuzceltu kadu gulosu bernu un nu brinumi dzirdu ka berni augsa un audzinataja saka ka majas nedrikst neko stastit vecakiem kata . 3 ienaku berndarza mazi berni sastai rinki un saka ka rinaldam audzinataja plesa aiz matiem un spundeja vienu istaba . 4 tad pienaca diena ka si audzinataja Sarmite iesita ar gramatu manam bernam pa galvu jo vins negribeja iet gulet griezos daudzas iestades bet si kuce vel strada Sarmite ropazu nov ROpazu berndarza. 5 berndarzu nomainijam un berns vairs neraud bet ar sausmam atceras un vinam jau 12 gadi . TAtad iemesls bija parko jus atlaist esmu parliecinata un vel nav kauna sudzeties.

E Esesesseseseseses 27.03.2011

Yy, cik Tev pašai gadu??? :D :D :D :D :D :D :D :D

C Cadbury 27.03.2011

krievu laikos kad es gāju bērnu dārzā dabujām trūkties pa nepaklausīšanu !!! a tagad ir tādi laiki ka sīkie runa pretīm un tu neko nevari vairs aizrādīt!!! kādi laiki! latvijas tauta izmirst un visu likvidē ...

K Kaulainā 27.03.2011

Ja ir sūdzība par Ropažiem, tad rakstītājai ir jābūt no Marijas Zeltiņas brandžas.Izlasiet viņas iepriekšējos žēlabainos murgojumus par Ropažu domi un Ropažu sociālajiem darbiniekiem.

M Mamma 27.03.2011

Yy: Piekrītu jums, tāda pieredze bija manam vīram kad viņš gāja dārziņā, par to kad pieslapināja bikses lika sēdēt skapī. Tas turpinājās tik ilgi kamēr viņš aizbēga no bērnudārza. Bet tā kā tas notika PSRS laikos viņa mamma aprunājās ar vadītāju un to auklīti atlada.
Tagad ir tā kad nevienam neinteresē kas notiek, tā domāju jo ir bijusi slikta pieredze.
Mums uz vasaras periodu mainīja audzinātāju, un jau nākamajā dienā mana meitiņa ar histēriju brauca uz dārziņu, jau pēc nedēļas sāka graust nagus, bet tad vienu dienu satiku vadītāju un izstāstīju viņai visu situāciju. Pateicu ka esam vairākas māmiņas kuru bērni cieš no audzinātājas kas kliedz un kad prasa paņemt klēpī sper pa krēslu un saka sēdi te. Vadītājas atbilde mani šokēja: Jā es zinu ka viņa ir skaļa un ka es neesmu vienīgā kas sūdzas, bet viņa pie mums ir ļoti ilgi:( Un ko tad es varu padarīt???
Vienkārši izņēmu bērnu no dārziņa un aizgāju no darba, tā veselu gadu dzīvoju mājās un mācīju meitiņai ka tāda audzinātāja ir tikai viena un ka jaunajā dārziņā tādas nebūs.
Tā arī ir, bet pagāja pugads jaunajā dārziņā kamēr meitiņa sāka uzticēties audzinātājai.
Tagad no šīm audzinātājām prasu ļoti daudz, jo tas ir viņu pienākums zināt kur ir radies katrs zilums, kāpēc bērns nav saģērpts, un par visām meitas sūdzībām runāju ar audzinātājām.
Sākumā viņas bija neizpratnē, bet tagad ir sapratušas ka mēs esam prasīgi vecāki kam rūp viņu bērns.

M Mammai 27.03.2011

Gluži kā pasakā, vesela abižoto dinastija!

A Aleksa 27.03.2011

Gadās dažādi vecāku un dažādi audzinātāji. Komentētāja Mamma ļoti pareizi dara, ka izrunā visas problēmas ar audzinātājiem un esot prasīga, tā tam ir jābūt. Bet es pati biju aculieciniece situācijai, kad viena māmiņa uz audzinātāju bija apvainojusies par to, ka viņas bērnam neiedeva izlasīt dzejolīti bērnu dārza pasākumā. Tas, ka šī meitenīte vel runāt lāgā nemācēja un vienkārši uz to brīdi vēl nevarētu iemācities dzejolīti, šī trakā māmiņa uztvera ka aizvainojumu, nu kur prāts? Ieva, ja Jūs tiešām godām pildat savus pienākumus un neesat darījusi pāri bērniem, novēlu Jums pierādīt savu taisnību, ja nē-tas ir Jūsu sirdsapziņas problēmas.

E Eseseses 28.03.2011

Inese Muceniece? Jā, jums, audzinātāj, nepaveicās... Man paziņai šī dura sačakarēja bērnu ar saviem piņķerīgajiem jautājumiem. Bija jāved pie ārstiem, lai iepravī smadzenes atpakaļ. Tādai kazai vispār nedrīkst ļaut tuvoties bērniem. Nav brīnums, ka bērnu centram reputācija, maigi izsakoties, nav no spožajām.

E Eseessesesesesees 28.03.2011

Drosi vien bija par ko suudzeeties, jo, ja pedagogs par skolas iekseejaam, liidz galam nenoskaidrotaam lietaam var atljauties suudzeeties tenku lapaa internetaa, tad kaa darbinieks arii drosi vien necik profesionaals nav.
Kaapeec tu vienkaarsi neuzraksti, kas tiesi notika, lai mees pasi varam izdomaat bija pamats suudziibai vai ne? Kaadam pa muti uzsaavi un nevari saprast, kaapeec siikais pasuudzeejaas? Varbuut kaads no iesaistiitas klases skoleenu vecaakiem var pastaastiit, kas tad tur iisti notika?
Muusdienu pedagogi ir paaraak pieradusi savu visatljautiibu attaisnot ar to, ka beerniem redziet esot tikai tiesiibas un nekaadu pienaakumu. Varbuut atskiriiba ir tur, ka dazi vecaaki saviem beerniem ieaudzina pascienju un vinji nelauj skolotaajiem sev uz galvas kaapt...

L Lii 28.03.2011

Lasu pieauguša cilvēka sūdzību, un pieaugušu cilvēku komentārus, bet šķiet, ka savākušās bariņš pusaugu meitenes un sūdzas par netaisno pasauli.
Autorei: piedodiet, bet jūs zinājāt, kādu profesiju izvēlaties. Iesaku mēģināt atrisināt šo situāciju no citas puses, kā vienā komentārā bija minēts - sāciet ar pašu sakni tiešā veidā (māmiņu, kas sūdzējās).