Izdevniecība "Zintnieks" - Krāpnieku kantoris

Šajā KANTORĪ strādā krāpnieki un naudas izspiedēji. Agrāk man šie speciālisti tika palīdzējuši, bet nu šī iestādē liek man bēgt...!!! Tur strādājošie dziednieki ir parvērtušies par naudas izspiedējiem un meļiem. Neka vairs nevar palidzet. Gribu bridināt "Zintnieks" redakciju, ja negribat ka jusu kantori piemekle bankrots, tad metiet mieru siem krapniekiem un izdzeniet vinus uz ielas!!!

E

V Vardīte 03.11.2009

Nu tak kā var nesaprast, KANTORIM nav ne vainas, vainīgi tad ir paši tie izspiedēji. Pati sabiedrība piespiež būt par tādiem, vai ne tā. Iziet pa durvīm parasti vienmēr var. Nevajag pašam būt galīgi dumjam, un kaut kas tomēr ir jāsaprot, citādi dabūsi pērienu. Vajadzētu pašam uzreiz saprast, kas melo, kas nē. Nēesam taču aitu bars. Ja tā ir sanācis, tad jāsaprot kāpēc tā notika.

N Normāls džeks 24.03.2010

Cik interesanta sūdzība. "Agrāk palīdzēja..." Varbūt kundze mainīja dziednieku vai arī pašai apnika izpildīt speciālista rekomendācijas? Kas tad ir dziednieks? Jūs domājat, ka dziednieks ir kā tablete - iemet mutē un lieta darīta? Nē, dziednieks ir palīgs jūsu pašas vēlmei būt veselai! Un jums, cienītā, ir jāpiedomā pie tā, kāpēc ar mani atgadījās tas un tas, vai - kāpēc es slimoju? Un tikai tad, praktiski ar konkrēti noformulētu lūgumu ir jāiet pie viena un tā paša dziednieka!

lai jums veicas!

I ILgvars 18.09.2010

Sveiki, teikšu tā-tie kas sevi dēvē par dziedniekiem, un dziedina-kā viņi paši to domā-, vēl par vizīti pieprasa naudu-ir nekas vairāk kā meļi!Lai palasa BĪBELI, tur teica Jēzus saviem mācekļiem-Ejiet un dziediniet slimos, neprasot samaksu par to, jo pabrīvu Jūs šīs spējas dabūjāt-par brīvu arī strādājiet, Jūsu alga debesīs!

A Andris Kārlis Egle 30.05.2017

Aivars Garkalns - pseido zintnieks, dziednieks, auru noteicējs - 5 vienā produkts. Laikam nav saistīts ar to kantori, ja pašam labas spēja skatīties acīs un aizrunāt un nezkādām lietām.
2016.g. 15, janv. Komentārs :” Vot , vot ! Jau pērno ruden Varakļānu zintnieks ,dziednieks un pareģis Garkalns sacīja , ka šajā januārī varot būt sniegs . Un redz kā piepildījās ! Tauta esiet modra .“
Nu nav viņš nekāds zintnieks, gudri skalo smadzenes, gudri runā par jebkuru tēmu. Liekas, ka reālu darbu nav strādājis kopš padomju laikiem. Nu kaut kāda naudiņa nāk. Ir jau cilvēciņi, kas maksā par tukšu salmu kulšanu, iedziļiņāšanos visumā - tas saucas, NU ES APSKATĪŠOS ... un muļķi tic. Nu lai jums veicas, arī Aivaram , lai veicas tālāk durakus sameklēt...