Ivonna Plaude Neatkarīgās Tukuma Ziņas - Krāpniece

Krāpniece, kura izmanto savu amatu reģionālajā avīzē "Neatkarīgās Tukuma Ziņas", lai apmelnotu cilvēkus, kuri viņai nepatīk personīgi. Izmanto ceturto varu - cilvēku uzticību drukātajam vārdam, lai atriebtos cilvēkiem, kas viņai "nav pa prātam". Daudziem cilvēkiem ir sabojājusi dzīvi. Iesēdusies kā karaliene savā vietiņā Konservatīva, atriebīga sieviete.

T

K Kruti 17.09.2011

Beidzot kāds to ir izdarījis un pateicis taisnību par Ivonnu Plaudi! Šī ir ļoti riebīga sieviete un viss rakstītais ir taisnība un avīze sen jau nav tā, kas gadus iepriekš, nav ko lasīt! Jānomaina redaktore, nepraša...no tāluma jau ož pēc neprofesionālisma!

T Tukumnieks 07.10.2011

Viņai tā avīze pieder, ta ka viņa var rakstīt ko grib un kā grib. Kam nepatīk nelasa vai izdod pats savu avīzi - tā viņa parasti atbild tādiem kā jūs.
Bet vispār ceturtā vara-prese jau priekš tam arī ir lai radītu masu apziņā politiķiem un pie varas esošajiem vajadzīgās idejas. Ja atceramies pēdējās pašvaldību vēlēšanas un cik dedzīgi NTZ aicināja balsot par pārbaudītām vērtībām, tad skaidrs ir viens - neatkarīgas tās neatkarīgās tukuma ziņas nav nekādā ziņā.

T Tukumnieks2 23.10.2011

Neatkarīgās Tukuma ziņas atbalsta vietējo partiju "Tukuma pilsētai un novadam" un Vienotību. Pārējās partijas cilvēkus apmelno vai arī raksta "visu" taisnību, pat nevajadzīgus sīkumus, lai tikai parādītu to cilvēku sliktā gaismā. "Savas partijas" cilvēkus, protams, slavē! Neobjektīva avīze, iesaku tomēr to nelasīt.

T Tukumnieks 24.10.2011

Interesanti šai sakarā vakar De Facto rādija, uzrakuši ka Diena pieder oligarhiem, tad jau NTZ arī, tie paši saimnieki.

N NTZdarbiniece 04.11.2011

Ivonna Plaude saviem darbiniekiem algu izmaksā aploksnē un ticiet, tā alga ir tik smieklīgi maza. Dažam 120 Ls, kādam 160 Ls...izmanto cilvēkus un vārds mau...a būtu par vāju. Darbiņa nekur nav, tāpēc jāsēž un jāklausās visi pazemojumi par kapeikām. Ļoti pretīgs cilvēks, ļauns un atriebīgs. Par to, ka izmanto avīzi savām vēlmēm un cilvēku pazemošanām ir 100 %, pati nav labāka.

S Sabine 04.11.2011

Piekritu!

N No Tukuma 04.11.2011

Izskatās, ka šo sūdzību būs ielicis Straķa kungs vai Rjazancevas kundze. Kā jau Tukuma ziņās bija rakstīts- izvirzījuši priekšvēlēšanu prasības "Neatkarīgajām Tukuma ziņām", kuru neizpildīšanas gadījumā sāks nomelnošanas kampaņu. Te nu tas arī ir. Pats personīgi nepazīstu Plaudi, bet cik esmu par viņu dzirdējis, sirsnīgs cilvēks. Pilnīgs pretstats Rjazancevai un Straķim.

B BaibapazīstuIvonnu 04.11.2011

Toties es viņu pazīstu ļoti labi!!! Saviem darbiniekiem maksā kapeikas, bet avīzei ļoti labs apgrozījums, žēl cilvēkus, ka tiem nav izejas un ir jārukā uz šo riebīgo sievieti, atvainojiet mani, bet tā ir taisnība, pazīstu viņu vairākus gadus un neko labu par viņu nevaru pastāstīt. Domāju, ka man piekritīs visi, kas ar viņu ir saskārušies...

E Esarīpazīstuviņu 04.11.2011

Nu es Ivonnu Plaudi arī pazīstu, vienīgais kas palika atmiņā ir tas, ka viņa ir ļoti nevīžīga un netīra, var redzēt, ka reti mazgājas. Tāpēc arī vienmēr dusmīga staigā, izplata savu smirdoņu pa biroju!

K kleo 05.11.2011

Ar to korumpēto mātīti Agritu Ozolu no Tukuma muzeja uz vienu roku...

M Māris 06.11.2011

Baiba Pazīstu Ivonnu. Kāda tu Baiba. Savu krievu izcelsmi komentārā nevari noslēpt. Rakstītais izteiksmes veids un kļūdas atbilst Ruslana un Allas komentāriem. Un gandrīz visi komentāri šeit ir viņu iesūtīti. Nožēlojami cilvēciņi.

B Baiba 06.11.2011

Māri, tu esi stulbs, ja domā, ka Ivonnai Plaudei visi ir draugi, kuriem viņa ļoti patīk. Es neesmu saistīti ar šo pārīti, personīgi pazīstu viņu un starp citu, es rakstu tikai otro komentāru, tas nozīmē, ka pārējie ir no dažādiem cilvēkiem...te var redzēt cik tā Ivonna Plaude ir laba!!! Viņa ir skaudīga neprofesionāle, kura pazemo savus darbiniekus ar zemām algām un vārdiem! Un citus cilvēkus jau gadiem ilgi terorizē...domā es viņu nepazīstu!! Es Ivonnu pazīstu jau ilgus gadus un tādu cilvēku kā viņa vēl ir jāapameklē!!! Personīgi uzskatu, ka viņa ar savu rīcību aprkāpj visus tukumniekus par to, ka izmanto savu avīzi nevis ziņu sniegšanai, bet savu slimīgo fantāziju realizēšanai!! Ivonna Plaude, ļoti ceru, ka vienreiz tas viss beigsies un tava avīzīte pārstās eksistēt un pietiek rakstīt šeit komentārus, slēpjoties aiz citiem vārdiem un visu nomest uz citiem, ka itkā divi cilvēki tikai raksta par tevi sliktu...tevi neieredz simtiem cilvēku un viss rakstītais ir patiesība!! Nožēlojami, ka nolaidies tik zemu, ka raksti komentārus ar citu vārdu, kādreiz, kad tikai sāki, biji cita!!!

G Guntis 06.11.2011

Avīzes 34 % pieder Šleseram, Šķēlem un Lembergam, tas jau daudz ko pasaka, ka tā redaktore Ivonna un avīze ir "ATKARĪGAS" Tukuma ziņas. Es jau sen šo avīzi neabonēju, lasu ziņas internetā, iesaku visiem rīkoties tāpat.

M Māris 06.11.2011

Baiba/Ruslan/Alla un visi citi vārdi, kurus izmanto. Muti pievaldi, par manu stulbumu tu neko nezini, bet par Jūsu stulbumu zin visa Latvija. Nav man nekāda sakara ne ar Plaudi, ne ar NTZ, manis pēc tādas var arī nebūt.
Tavai zināšanai, latviešu valodā nesaka " jārukā UZ šo riebīgo sievieti", "visu NOMEST uz citiem".

J Jānis 06.11.2011

Mjāāā...nu par Ivonnu Plaudi varu pateikt tikai vienu, nav dūmu bez uguns...nu nav tā Ivonna tāda laba un pūkaina kā "daži" to gribētu, īstenībā Tukumā baumas par viņu nav tās labākās, sen vajadzētu par viņu publiski tukumniekiem izrunāt un saprast, ka avīzi abonēt nevajadzētu, jo tā tiek izmantota citiem mērķiem. Žēl, ka Ivonna ir tik mantkārīga un cietsirdīga sieviete, ļoti vēlētos, lai redaktors būtu cits cilvēks. Profesionāls, objektīvs un cilvēcīgs. Ivonnai Plaudei tā visa pietrūkst.

J Jānis 06.11.2011

Un es piekrītu Baibai, lēti viss tas izskatās, kad kāds Ivonnas aizstāvis te visu mēģina novelt vienam cilvēkam. Ivonna Tukumā ir labi pazīstama un baumas nav tās labākās, tāpēc nevajag, te visi raksta dažādi cilvēki, visiem ir ko pateikt. Tāpēc arī saucās "sūdzības", kur cilvēkiem izkratīt sirdi un pateikt patiesību par kādu cilvēku vai uzņēmumu. Un ja jau tā Ivonna būtu tik forša, tad internets būtu pilns ar viņas fotogrāfijām, bet es varu atrast tikai vienu, šo! Tas nav normāli!

A AiaiIvonna 06.11.2011

nu beidzot arī pie Ivonnas kāds pieķērās, NTZ jau par savējiem neko neraksta, tāpēc būtu tikai objektīvi kaut ko parakstīt internetā...malači, TAUTAI JĀZIN SAVI VAROŅI! Personīgi es uzskatu, ka Plaude ir pelēkais kardināls dažam labam cilvēkam politikā, diezgan netīri spēlē, bet sevi parāda kā eņģeli.

A AiaiIvonna 06.11.2011

Tikko izlasīju visus komentārus, nu ne pilnīgi visam varētu piekrist, bet gandrīz visam! Ļoti patika vārds "RIEBĪGA un ATRIEBĪGA", tas ir noteikti par Ivonnu Plaudi! Un par darbiniekiem varu piekrist, zinu to, ka aiz muguras visus savus darbiniekus apsmej, tas gan nav smuki! Padomju savienībā tomēr viss bija savādāk un par tādām lietām sen jau cietumā iesēdinātu.

J jp 08.11.2011

Pārsmieties ar jums var līks. Lieciet tak to Plaudi mierā. Tāds pelēkais kardināls ka smiekli nāk. Diez vai oligarhi priecātos par tādu draudzeni tantuku no laukiem.
Un par tām algām un abižotiem darbiniekiem arī diez vai taisnība. Visi tur viņas radi un draugi strādā un tikai. Ja paskatās ar kādām mašīnām brauc un kādās privātmājās dzīvo, ta diez vai ar 120 Ls to var izdarīt.
Bet personiskos apvainojumus var mierīgi paturēt pie sevīm, kurš tad no mums nav riebīgs un atriebīgs, ja vajag?

J Juris 09.11.2011

Nu lielākai daļai rakstītājam varētu piekrist un par darbinieku attieksmi pret Plaudi arī taisnība, lielākā daļa žurnālistu par viņu diezgan slikti runā aiz muguras. Nav dūmu bez uguns.