ivo mebeles - mebel

некачественно делают заказы.Края деталей сделаны очень не аккуратно, впечетление было что работали топором . Нет сходства в размерах.Мною было заказано изделие из дерева(березы) с тонировкой и лаком, различие в цвете было очень существенное, качество очень плохое, некому не советую заказывать . Изготавливал мастер по имени Зигмарс .

V

Z zigmars 25.05.2011

ivo.mebeles nav vainigs par mebelem!klients pienem mebeles jebkura gadijuma apskata vai apmierina un tad tiek nogadatas majas ivo.lv razo kvalitativas un ekologiski tiras mebeles! nevajag firmu nicinat!
1kart esuznemosatbildibu un ta nav vinja vaina!

N nimo 25.05.2011

Meistars Zigmārs īrē pie manis tikai telpas un pats strādā ar klientiem. Ja ir kādas pamatotas pretenzijas tad lūdzu vērsties pie viņa nevis publiski risināt jautājumus ar nepārbaudītu informāciju.

V Vanda 25.05.2011

Ну теперь перекладываете обязаности на другого человека, я заказала мебель пол года назад комодик жду уже 3 месяца если не больще, устала уже слышать отговорки по телефону, верните мои деньги и заберите свою мебель некачественую .Иначе еще в газету напишу про вас !

K Katerina 24.09.2011

Arī pasūtījam mēbeles pie Ivo, pats Ivo apsolīja ka būs 5-7 dienu laikā, gaidam jau pusotru mēnesi. Dzirdam tikai atrunas, nevienam nekad neieteikšu. Rakstīšu sūdzību patērētāju tiesību aizsardzības centram. Tikai laiku pazaudējam.