P Pufix 08.06.2014

Pilnīgi piekrītu- turieties pa gabalu no šī cilvēka, jo viņš apkrāpj visus bez izņēmuma!

U uldis nabadzins 28.03.2015

Suds kā lai vel viņu nosauc kas jau ne pa jokam smako.Cik es zinu tad viņš manu Siguldu ir piesmakojis.Tāpat viņš ari šeit Norvēģijā darās.Mani ir pašlaik pārmetis un manu draugu draugu par nopietnu summu ir pārmetis.Ari mani draugi untajā pašā laika darba kolēģi kurus es iekārtoju pie sevis ir cietuši.Viņiem Ir maza summiņa bet man tas ir neērti jo es viņiem dzīvošanu pie viņa iekārtoju bija liels saimnieks.Nebija kur mantas likt kad pārcēlos uz jauno dzīves vietu, palūdzu Ivo vai nevar pie viņa nolikt. Tev taču ir māja nopirkta un arī ir garāža, jā itkā nav problēmas.Ko varēju pie sevis pāņēmu, palika arī labas mantas pie Ivo.Tā kā man ir grafika darbs es braucu bieži uz mājām Latvijā.Nav jau problēmas viņam atvest no Latvijas.Tā kā viņš bija parāda man apsolīja kad man to naudu uz Latviju pārskaitīs.Jābrauc atpakaļ kā naudas nav tā nav.Vienreiz uzzvan;ija, bet vairāk zvanu nebija.Atvedu paciņu Storenē un lec kā puišels man virsū un saka ka man desmit reiz zvanījis un es neesmu atbildējis .Nojuka sievai SAABs.Sarunājām ar Kasparu pa normālu cenu nomainīs to kārbu unari no Latvijas atvedīs sarunājām cenu viss ok.Neesmu uzprasījis Kasparam vaiņ vēl tagad pūst pie viņa kaut pastāvīgi sazvanamies.Viņš tur ja nemaldos jau stāv no pagājuša gada septembra.Vot tāds mums ir Ivucīts.Sievi'nu es pielīdzinu viņam jo viņa visu zina.Kad ar viņu runāju tad viņa teica kad esot viņa rakstījusi Storenes policijai iesniegumu par zādzību, bet tur viņa nav.Tā viņš izvairās, bet zemeslode ir apaļa.Nebūtu ģimenes viņs rūgtas asaras lietu.kaut gan Norvēģijā ir likumi sūri.tāpēc suds var uzdzīvot.Nesaņems viņi pērienu, saņems viņu bērni, tā to likumu ir dieviņš iekārtojis, un grozīt nevaram