www.sudzibas.lv Iveta Ķirse Aizņemas un neatdod naudu

Iveta Ķirse - Aizņemas un neatdod naudu

Iveta aizņemas un neatdod naudu! Uzturas Rojā(Kaltenē) vai Rīgā, pēdejā laikā arī itkā Ventspilī(laikam meklē jaunus upurus), mēdz stāstīt pasakas par to, ka viņai ir ietekmīgi draugi, tētim pieder firma, stāsta, ka nodarbojas ar nekustamajiem īpašumiem. Nekādā gadījumā neielaidieties nekādās attiecībās ar šo cilvēku, nekādā gadījumā neaizdodie naudu vai lietas - tās praktiski neiespējami pēc tam atgūt!!! Nekādā gadījumā neuzticieties viņam. Iveta Ķirse ir parādā man vēl citām savām draudzenēm gan no Rojas(Kaltenes), gan no Rīgas. Viņai ir teicamas pārliecināšanas spējas, bet solījumus nekad neizpilda, parādus neatdod.Tēlo naivu, mīļu blondīnīti un pat prātā neienāk, ka viņa varētu kādu apčakarēt!!!

Z

K kasparssuhamenjuks 08.12.2008

vina ir ritiga krapniece

S santa 10.12.2008

nezinu gan vai tā ir taisnība;(

I IevaPēda 10.12.2008

Nu, nezinu gan vai tā ir taisnība.Man rados ir cilvēks ar tādu vārdu un uzvārdu, varbūt kāda sakritība:(

S SeeYou 10.12.2008

Varbūt vienkārši nezini cilvēka īsto dabu??!!

S SUPREMO 10.12.2008

KUR PUBLICĒTĀJAS ĪSTAIS VĀRDS UN UZVĀRDS?

A Anda 10.12.2008

newar buut:( izskataas tik forsha meitene:(

H Harijs 10.12.2008

Kas tad čista Ķirsītei jumts aizbraucis??? :D

B Brenda 10.12.2008

Vai viņa nav no Talsu rajona?

E Edžus 11.12.2008

IR no Talsu raj.

B Brenda 11.12.2008

Vai viņa nav tikai no Laidzes?:(

S santa 12.12.2008

Nezinu, man jau šķiet, ka cilvēku var tikai apvainot un šitā par visu Latviju" izķengāt", ja tiesa ir pierādījusi viņa vainu...nevis, no sērijas viena tante teica...

J Juris 12.12.2008

Tā nav gadījumā Edija sieva?

E eeeee 12.12.2008

viena kaluma cilvēki:D

B Brenda 12.12.2008

Tā nav Edija sieva:)

N nauris hans 12.12.2008

vina man ir dafiga parada, vina gribeja man izkrapt hondu

I Ilze Janga 17.12.2008

Pilnīgi un galīgi tam neticu!Zinu to meiteni un viņa man ir tik daudz palīdzējusi!

C cruel 19.12.2008

Pati tu esi mullkke tapee tevi arii appisa

S sudzibas .lv 19.12.2008

Nesolu daudz naudas un uzreiz. Bet ja nepieciešami papildus ienākumi, šeit ir iespējams tos gūt. Pārbaudīta un droša peļņa. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas un iemaņas darbā ar internetu.
Neticiet tiem, kas sola zelta kalnus un pirms tam prasa samaksāt dalības naudu. Lai saņemt savu naudu, nav nepieciešams to vispirms maksāt.
Uz jautājumiem atbildēšu pa e-pastu.

J Juris 19.12.2008

Varbūt viņa ir Edija radiniece vai māsa?

M mmm 22.12.2008

Jūs visi esat pilnīgi safārējušies, pazīstu to meiteni ļoti labi! Viņa nav tāda! Tā nav taisnība! Un man tam ir pierādījumi! Un sargaties kad uzzināšu kas šīs mulķības ir izplatījis!