www.sudzibas.lv Iveta Jurāne Дисплазия

Iveta Jurāne - Дисплазия

Татьяна Швец, состоящая в клубе Иветы Юране - "International dog breeders club from baltics", использует в разведении кобеля восточноевропейской овчарки - Северная Застава Князь Великий, который имеет тяжелое заболевание суставов (дисплазия): тазобедренные суставы - степень D, локтевые суставы - 3 степень; !!! Вся эта информация тщательно скрывается. Более того, этот тяжело больной кобель является родоначальником собак используемых в разведении. По официальным источникам, кобель произвел на свет 3 помета, и его дети, также используются в разведении. Проверки по здоровью собакам не ведутся.

E

I ilona4 21.11.2015

Šajā pat klubā audzē kaukāziešus un arī tā pati problēma. iedzimta kaulu displāzija. Smagi. Kluba īpašniece Iveta Jurāne acīs skatīdamās un smaidu uz lūpām stāsta cik viņiem ir elitāri suņi un cik viss ir skaisti un jauki. Tikai tagd saprotu par kādām biznesa mašīnām šie suņi ir pārvērsti. Vienkārši noželojami. Es par tādu displāzijas testu pat dzirdējusi nebiju, nebija ne mazākā nojausma kas tas ir. Iegadājoties kucēnu Ivetai jautāju un stāstīju, ka nevēlos suņuku ar iedzimtām kaulu problēmām un tieši tādēļ jau eju caur klubu. Viņiem esot perfekts cilmes darbs un uzraudzība. kucēna tētis esot no Pēterburgas. Nu jau vairs nekam neticu.
Cienījamie lasītāji - neviens klubs un suņu audzētava jūs nepasargās no problēmām. Latvijā šie suņu klubi ir pārvērtušies par naudas raustuvi. Kucēni klubos ir ļoti dārgi un pilni ar visādām problēmām. Jūs varat samaksāt 1000 bet iedzimtās slimības no tā nepazudīs.

T Tatjana Šveca 03.12.2015

Пожалуйста поедявите снимки на дисплазию Князя, раз у Вас есть официальные источники!!!

M Modris Frīdenbergs 12.02.2018

es runāju ka kucēns ko nopirku no Ivetas Jurānes ir slims ar kaulu displāziju un varu to pierādīt ar rengena uzņēmumiem. es nerunāju par kautkādu knazu. cilmes darbs šajā klubā IR KAĶIM ZEM ASTES LIEKAMS, JO NAV NEKĀ VĒRTS. Ja sunim ir iedzimta kaulu displāzija tad viņa nav pēkšņi radusies no nekā. katrā ziņā klīnikas Kaveta dakteri ļoti labi pazīst Ivetas Jurānes no Cēsu rajona suņus, tie ir ļoti bieži pacienti klīnikā. arī pārdaugavā slokas ieas klinikā dakteri ļoti labi zin šos cēsu rajona suņukus.