AtrisinātaIvars Stanga - Krāpšana

Uzmanību - kā rūgts pierādījums ir tam, ka esmu saskārusies ar šo vīrieti - aferistu.Iesaku uzmanīties no sī cilvēka, kurš ar savu šarmu pēdiņās mēģina sievietes aptīt ap pirkstu un izkrāpt naudu. Iespējams, varētu uzskatīt, ka sievietei jābūt pašai piesardzīgākai, bet kad ar norunu,kad kāda lieta tiek pirkta par lielu summu uz kredīta tiek iedota nauda, pēc tam no šī paša cilvēka puses tiek saņemti tādi draudu un vēl mēģina pagriezt, kad sieviete pati mēģina izkrāpt naudu.Un tad kad parāds tiek atprasīts, uzsūta vēl savus draugaļas - un skādē cilvēku īpašumus. Šodien bija tāds mēģinājums pēc draudu vēstulēm tika lauzts dzīvoklis. Dzīvo patreiz Zviedrijā - Stokholma, ir no Kuldīgas rajona, Ivars Stanga. Dzīvojis arī Rīgā.Vēlreiz tikai gribu vērst uzmanību no šādiem vīriešiem izvairīties, lai nenonāktu ādā pašā situācijā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ligita Blumberga *ex Badūne* 18.06.2020

Tā kā šis jautājums ir atrisināts, saņemot paradu atpakaļ, lūgums sūdzību dzēst.

retas_sudzibas 07.09.2018

Vēršaties policijā. Bilde Jums ir. Kaut kādas sarakstes droši vien arī ir.
Ja izsniedzāt naudu bez jebkādiem līgumiem un parakstiem, tad baidos, ka arī policija neko nevarēs palīdzēt.