www.sudzibas.lv Ivars Kazāks Laulības šķiršana

AtrisinātaIvars Kazāks - Laulības šķiršana

http://www.vajagjuristu.lv/lv/show/ivars-kazaks/71/Pamatojoties uz personīgo pieredzi, nevienam neiesaku šo juristu - Ivaru Kazāku - paņem naudu, dokumentus tiesā neiesniedz, sola novest lietu lidz galam, bet izskatās, ka tas nenotiks. Šķiršanās lieta tika uzsākta 2013.g.augustā. (palasīju komentārus internetā - es neesmu vienīgā apkrāptā)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Apkrāpta kliente 06.01.2016

Pēc sūdzības ievietošanas jurists I.Kazāks atgrieza man samaksāto
naudu par neizdarīto pakalpojumu. Man vairs pretenziju nav.

Komentāri (12)

H huinja0000 16.01.2015

IZSKATAS JAU PEEC PURNA PRETIIGS SHAKAALIS.
NO TADA PA GABALU, NEVIS TAISIIT DOKUS.IZVEEMOS.

S solvitiņa 19.01.2015

Suņi rej, bet karavāna iet tālāk... Pretīgi lasīt tādus komentārus par ļoti zinošu, cilvēcīgu un vienmēr pretīm nākošu juristu. Ne katram dots tāds talants. Tādus smirdīgus komentārus raksta tikai cilvēki bez izglītības ar zemu intelektu, bez darba un izpratnes par smago un atbildīgo jurista darbu

I Inese Klova 20.03.2016

Aizver savu muti mīļākā.

to ka ir ticis sveika no KNAB un paveicis netirus darijumus neliecina par baigo talantu vai augsto intelektu, atceros ar kadu lepnumu vins stasta ka ir izdevies apcakaret KNAB uzradot ligumus, gribas nosplauties vina seja

ā āpsis 24.04.2015

Man arī ir slikta pieredze ar advokātu Ivaru Kazāku.Tiku viņu nolīdzis pārstāvēt manas intereses CSN pārkāpumā. Pirmo pārsūdzību viņš iesniedza. Saņemot lēmumu, varēja noprast, ka I. Kazāks ir saputrojis faktus (piem. vienlaikus esmu braucis ar 2 dažādām mašīnām), bet būtiskos punktus apgājis. Bija minēti tādi argumenti, kas manu situāciju tikai pasliktināja. Iepazinies ar lēmumu, Kazāka kungs bija apņēmības pārpilns novest šo lietu līdz uzvarai. Šī pārliecība vairoja ticību viņa spējām. Pārsūdzību nākamajā instancē jāiesniedz 10 dienu laikā. Šajā periodā advokāts neuzskatīja par vajadzīgu mani informēt par lietas virzību. Kad 9. dienā painteresējos, Ivars bija neapmierināts par uzbāzību un solīja, ka visu izdarīs. Rezultātā - nekas nav iesniegts, termiņi nokavēti, advokātiņš pazudis. Līdz ar to nevaru atgūt pat lietas materiālus jau 2 mēnešus. Cilvēki, labāk aizstāviet sevi paši, nekā algojiet IVARU KAZĀKU!

J jmks 13.10.2015

Totāls krāpnieks, pietam ar lielu pieredzi, krāpjas ar nekustamajiem īpašumiem un ir epizodes, kur figurēja mežu zādzības lietās, pilnas ausis pierunās, neparakstāt nekādus dokumentus un neielaižaties ar šo aferistu .

T Tomy 28.01.2016

Mauks nolādēts Daudzos tūkstošus izkrāpa un pamuka riebeklis. Cietumā uz desu viņu!

I Inese Klova 20.03.2016

Krapnieks

X xyg 09.08.2016

No manis viņš gribēja izmānīt diezgan lielu summu, par neko.
Saprastu, ja vēl tiešām skaitītos zinošs jurists, bet gatavs pat uz meliem, lai tikai izmānītu naudu!
Es viņam neticu!

Z zumo 11.02.2017

Kas tik neatklājās.Ieteicu viņu arī citiem agrāk, bet labu iespaidu par sevi viņš neprot atstāt.
Pārāk daudz runā, bet darīt nedara.
Tur kur daži dokumenti jāsagatavo prasa 1000 Ls.
No manis viņš gribēja izkrāpt neadekvātu summu.
Izdomāja melus.
Nevienam neiesaku šādu "juristu".

atceros ar kadu lepnumu vins stasta ka ir izdevies apcakaret KNAB uzradot ligumus, gribas nosplauties vina seja

Iesaku versties Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūra, vini var palidzet! Rakstiet iesniegumu un meklejiet taisnigumu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes