Itella, GLS parcels - Krāpšana

Nepiegādā GLS sūtījumu. Kurjeri nestradā, nemēģina veikt piegādi vai kāda veidā sazināties ar mani. Paku izsekošana rada ka "The parcel could not be delivered". Bet es divas dienas 17.01 un 18.01 biju mājās un kurjers paku pat nav mēģinājis piegādāt. Klientu serviss solīja ka piegādās 22.01. Nu redzēsim kas būs trešajā reizē. Sūtītajam ari teicu rakstīt sudzību.

Z

F Faceless 19.01.2019

Itella ir sliktākais serviss kāds vispār var eksistēt. Es biju pasūtijis eksotiskus insektus no Polijas, paciņa ienāca Latvijā nākošajā dienā. Man bija 5x ar viņiem jāsazinās un beigās tā arī neko nepiegādāja un divas nedēļas vēlāk man bija jaiztērē 30eur taxi lai aizbrauktu uz Ķekavu un uzņemtu paciņu pa taisno no viņu noliktavas.

Kad aizbraucu un izņēmu, viņi mani sagaidīja ar smīnu. Reāli intelekts kā dzīvniekiem, šitādiem pat bedri rakt neuzticētu. Pilnīgi bezjēdzīga firma un darbinieki pilnīgi idioti. Neticami ka viņu neviens vel nav aizklapējis ciet!

R Ramija 23.01.2019

Ļoti slikts serviss... Es arī paku no Vācijas gaidīju mēnesi... Izrādās paka jau 2 nedēļas LV... Kurjers ne reizi nav zvanījis, nav atstājis paziņojumu... Murgs... Pašai nācās zvanīt un meklēt galus savam sūtījumam.

I Ingūna Zveriņa 17.06.2021

Es pasutiju kremu saukosanas no byrokko saita un ari rada kstru dienu ka latvija stav paku centra. Varbut kads var iedod nunuru gls piegades latvija, lai varu pazvanit un uzzinat kur ir mans sutijums ? .

tads pats variants ar omnivu,,,,viniem piegadatajs vacija ar gls,.,,,ar pazuda paka 1050 eiro veertiba un ar ne zinas ne minas