www.sudzibas.lv Italpasta Nekvalitatīvi makaroni

Italpasta - Nekvalitatīvi makaroni

Iegādājoties Italpasta spageti makaronus veikalā IKI, secināju, ka atverot paciņu makaroni neizskatās zeltainā krāsā, bet makaroni ir ar melniem punktiņiem un miltaini. Neizskatījās īpaši kārdinoši, lai liktu katliņā un viņus vārītu, izlēmu, ka labāk neriskēšu. Protams, ka blāvajā veikala gaismā un aizslēgtā paciņā nevarēja redzēt makarona kvalitāti, tikai uzmanīgi ieskatoties nedaudz redzams makaronu stāvoklis. Iesaku uzmanīties, pirms pērkat makaronus.

Mamma 11.07.2009

Nu, nu nevar buut! Italpastai laba kvalitaate, pat ja gadiem nostaav plauktinjaa.Un kaapeec gag eest makaronus, ja var nopirkt jaunos kartupeliishus?

L Liene 11.07.2009

Jā arī es biju pārsteigta, jo, parasti tā nav gadījies. Iespējams, ka veikalā IKI pa ilgu bija stāvējis, vai mitrumā, vai aukstumā, to nezinu, bet fakts ir fakts.

Mamma 11.07.2009

Elvi veikala gan taa nekad negadaas. Droshi vien paka bija bojaata un staaveeja mitraa vietaa. Es nekad neiepeerkos iki veikalos- ka kaut ko neiesmeree.

P princese 11.07.2009

Tad nu gan atradi par ko suudzeties-makaroni :D

P pufa 12.07.2009

a tu palasīji, kas tie par makaroniem? varbūt tie ir ar melno piparu garšu, tāpēc makaronā iestrādāti melnie pipari- kas ir tie melnie punktiņi. ;) un vispār, Mammai taisnība, šajā laikā jāizmanto jauno karpelīšu sezona, nevis jārij makaroni.