islas.lv - biletes

sveiki! velejos pateikt ka nav verts teret laiku un rakstit uz so celojumu agenturu, jo atbildi nesagaidisiet ari pec menesa. nav nekadu kontaktinformaciju tikai ir iespeja pajautat rakstot un atbildes nekadas. negaidiet uz viniem jo nav rezultatu

Za

Ja jagars 14.02.2014

krāpnieku kompānija, pārbaudīju to "Tenerife Sur Excursiones SL" - nav tādas reģistrā. Fufelis

Ja jagars 14.02.2014

Tie ir krāpnieki, parbaudīju to "Tenerife Sur Excursiones SL" - nav tādas kompānijas salas reģistrā

Ga gatis72 21.02.2014

Man arī nelāga pieredze ar viņiem. Gribēju ar ģimeni aizbraukt uz Tenerifi un sadomāju pie viņiem ņemt pakalpojumus, bet šamējie neatbild. Uz vietas viņiem ir tur neliela bodīte netālu no Las Americas, bet nu tur paņem baigo varku un arī pakalpojums štruntīgs.