Iru krogs (Vecrīgā)

Es atvainojos, bet apkalpošana Iru krogā vienkarši ārprātīgā!!! Stulba oficiante ar īsiem gaišiem matiem ir baigi rupja. Es nezinu kādas tiesības ir apkalpošanas personālām, teikt klientam kaut-kādas nepatikamas leitas. Nekad vairs neiešu uz turieni.

L līgava 22.02.2013

Tikko izlasīju šo "sūdzību". Protams, visādi jau var gadīties ... gan apmeklētāja jau iepriekš varēja būt neapmierināta ar dzīvi, gan oficiantei iepriekšējais apmeklētājs varēja sabojāt noskaņojumu, bet ... mans sakāmais ir par citu. Iepriekš esmu bijusi vienu reizi šajā vietā, bet jau ar pirmo telefonsarunu, kurā interesējos par galdiņa rezervāciju, līdz mūsu vakara noslēgumam šajā Īru krogā, man ir vislabākie iespaidi ... ēdiens baudāms, atmosfēra draudzīga, meitenes laipnas ... pat man, sievietei, neteica nevienu aizskarošu vārdu un neraidīja dzēlīgus skatienus :)).