Irina Travkova - Vizīte

Visi kam rūp sava Veselība, nerekomendēju šo acu ārsti. Skarba attieksme, saka, ko domā. Ja pats dikti nestāstīsiet par savu Veselības stāvokli, daktere īpaši neiedziļināsies jūsu problēmās.. Protams, trūkst pieredzes pacientu apkalpošanā, trūkst pieklājības.

Žanna Fedulova 19.02.2021

Žanna Fedulova 19.02.2021
Очень хороший специалист

Очень хороший специалист, быстро и качественно выполнила операцию( блефаропластику ). Весь послеоперационный период проявляла внимание. Спасибо за проявленный профессионализм и заботу! Очень рада , что была прооперирована именно у данного доктора.

K Kristine Ezite 21.05.2021

Ļoti jauka daktere. Ļoti uzmanīga un rūpīga.
Veica man blefaroplastikas operāciju.
Pēc operācijas jebkurā laikā sasniedzama - nomierinās, ja būs kāds satraukumiiņš, ieteiks, ja kaut kas īsti nebūs skaidrs, un sirsnīgi uzmundrinās :)
Iesaku!

R Reinis_Reinis 18.05.2023

Kā reiz šodien daktere veica man krusas grauda izņemšanu. Pēc komunikācijas ar dakteri jāsecina, ka daktere I.Travkova ir ļoti kompetenta, atsaucīga un zinoša. Gan konsultācijā, gan šodien operācijas dienā, komunicējot ar dakteri, varēja just, ka daktere ir pieredzes bagāta, turklāt daktere ne tikai izcili pilda savus tiešos pienākumus, bet arī paspēj aprunāties ar pacientu, tādējādi mazinot saspringumu un uztraukumu pirms operācijas. Īstais cilvēks ar īstajām prasmēm īstajā vietā un īstajā laikā, iesaku! Lai dakterei izdodas saglabāt savu pozitīvismu!

S Sofija12345678914 09.12.2023

Очень хороший и професиональный врач, быстро и качественно все сделала. Я делала у нее блефоропластику , внешне все понравилось уже записалась к ней на коррекция внутреннего и внешнего возраста. Безумно ей благодарна за прекрасную работу, и за внимание к клиентам.