www.sudzibas.lv Irina Materno Ausu caurduršana bērnām nepateizi

Irina Materno - Ausu caurduršana bērnām nepateizi

Bijam pie Irinas Materno otro reizi lai uzvilkt jaunus auskarus meitai, jo noņēmam pirmas un nevarējam ielikt caurumā citas. Ausu cauefuršanu arī pirms tam taisīja Irina. Vakar vakarā pēc viņas vizītes pamanīju, ka aiz ausa meitai ir asinis un noņemam auskaru konstatējam, ka auskars bina ievietots nevis vecā csurumā, bet ar auskara nagliņu bija uztaisīts jauns caurums blakys vecam caurumam. Tas kadam āklam meistaram ir jābūt, lai šādi izdarit. Nabaga meita. Nekad neejiet poe viņas. Vēl paši caurumi bija sākuma uztaisīti ļoti auksti. Viņa vēl taisa permonentu makupu, bildes ar darbiem internētā ir šausmīgas! Nevienam viņu neiesāku! Nedod dievs!

Kolta 08.09.2018

Ceru, ka meita raksta labāk nekā māte.

A agga 09.09.2018

Gan jau, ka mātei latviešu valoda nav dzimtā, cilvēks cenšas. Te ir pietiekami daudz latviešu, kam gramatika ir vēl zemākā līmenī.

N Nanija Zeltīte 09.09.2018

ārprāts! Paldies par brīdinājumu! Pie viņas neiesim! Lai jums veicas!

Jums tiešām ir tādi mazvērtības kompleksi, un liekas, ka dzemdējāt meitu ar pārāk maz caurumiem, lai staigātu un durtu bērnam jaunus? Vai tad nevar vismaz bērnībā panēsāt klipšus, ja jau tik ļoti vajag spīguļus ausīs? Pieaugs, lai dur kaut nabā, kaut mēlē caurumus!