Irina Gorjunova - nemaksā algu

Jā Jūsu dzīvēs gaitā Jums nāksies saskarties ar Irinu Gorjunovu (dzimšanas datums 25.05.1985, uzvārds pirms laulības slēgšanas - Latula), nekādā gadījumā neslēdziet ar viņu nekādas vienošanas - ne rakstiskās, ne mutiskās, it īpaši ja tie prasīs no Jums ieguldījumus - darbu vai naudu. Uz doto brīdi šī persona man ir parādā pāri 3000 EUR (ir tiesas spriedums). Parādā arī valstīj - pāri 12000 EUR. Un šīs summas ar katru gadu pieaug,. Vēsturē bija īpašniece, amatpersona trijos SIA - "Latula"(Kopā ar Varvaru Turgemani - 29.12.1976 dzimšanas dati,), "Alsima" un "Latvijas Pils" (iesasistītas personas:Aleksejs Dovženoks - Baltkrievijas pilsonis, Tatjana Ļeļuha-20.07.1939, Jevgenijs Šemcovs-14.03.1965).
Uz doto brīdi ir amatpersona "DAUGAVPILS VISSVĒTĀS DIEVMĀTES AIZMIGŠANAS PAREIZTICĪGO DRAUDZE".
Patlaban šī persona tiek meklēta (ievākts vērenīgs dosjē arī), jo izvairās no parādsaistību izpildes attiecībā pret mani.
Ja Jūs pazīstas Irinu Gorjunovu un viņa Jums ir parādā naudu, griežaties pie manis, ir iespējas savu naudu atgūt, jo tādas nelietīgas izdarības no viņas puses ir jāsoda.

N Natalia888 25.11.2017

Ирина Козеле ( Горюнова) 25.05.1985., которая разыскивается, как мошенница большим количеством обманутых людей, на данный момент проживает в городе Даугавпилс по адресу ул. Страдниеку 82-2 , её номер телефона:+37120173230.

J juriste 06.02.2019

Natalia888, Вам она тоже должна денег?