Irēna Kaļva - Krāpniece

Lūdzu neuzticieties šai sievietei jo viņa cenšas visādos iepazīšanas saitos iepazīties ar cilvēkiem un visādos veidos māna no cilvēkiem ara naudu piedāvājot ieguldīt šaubīgos daŗijumos un tāpat aizņemas un kad ir nauda ko Irēna Kaļva aizņēmusies jādod pazūd bez pēdam.

D

T tuttifrutti 26.06.2012

a konkretak?

W waps22 17.07.2012

si siewiete atdod pradus un ludzu neticiet sai sydzibai.

H haika 22.08.2012

Au! Pēc vairāk kā 10 gadiem atkal atradu šo vārdu! Irēnai tagad jau būs pāri 60, un cerams, ka izsistos zobus būs nomainījusi ar atbilstošu protēzi. Man ar viņu bija darīšana pāris mēnešu garumā. Piedāvājās iznēsāt reklāmas lapiņas, piedāvājās čakli jo čakli no rītiem sakopēt. Palūdza šim nolūkam biroja atslēgu. Izrādās, naktīs pārgulēja birojā. Iznēsājot lapiņas, atsaucās uz manu vārdu un aizņēmās, kur vien var - pa 5 - 20 Ls. Tad man sāka zvanīt cilvēki un jautāt, kas tā tāda par kundzīti. irēna arī man šņukstēdama bija izprasījusi nelielu summu. Lieki teikt, ka pēc tam - ne ziņas vairs! Atslēgas nomainīju. Cirks, ne sieviete! Piedāvājās skaistināt manu dzīvi un iepazīstināt ar kāda jauka kluba biedriem. Aizgāju - BLA! - smirdīgi pagrīdes svingeri. Ieteica man labu juristu, tas palīdzēšot vienas prasības noformēšanā. Jēzus! - pēc nepilna gada šitais "jurists" pats iesēdās ķurķī par dokumentu viltošanu.
Waps - nestāsti! nevaru iedomāties, kā Irēnīte skrien pakaļ ar naudiņu izstieptā rociņā, lai atdotu. Sīkā sūdu muša!