www.sudzibas.lv Ir Group Pasūtījuma nesaņemšana un aizdomīga attieksme

Ir Group - Pasūtījuma nesaņemšana un aizdomīga attieksme

Par cik jau iepriekš šeit ir bijušas sūdzības par IR group nolēmu pievienot arī savu.
3 nedēļas pirms Jāņiem izvēlējāmies no šī veikala pasūtīt dāvanas Līgai un Jānim. Par cik tika solīts mājas lapā ka 3 dienu laikā prece būs piegādāta, likās ērts un izdevīgs pirkums. Un te nu sākās problēmas, pēc nedēļas joprojām nebijām saņēmuši, protams zvanam-telefons netiek celts, pēc vairākiem mēģinājumiem beidzot sazvanām, izstāstām savu bēdu, saka ka noskaidrošot kas par lietu un pārzvanīšot, ko protams neizdara. Pēc tam rakstījām e-pastu uz to mums atbildēja ka kļūdas pēc ir nosūtīts uz citu adresi, mūsu pasūtījums tiek pakots pa jaunam un izsūtīts..atkal gaidām nedēļu un atkal jau nekā. Zvanam, atkal neceļ..rakstu vēl vienu e-pastu, tur atbild ka atkal notikusi mistiska kļūmīte un ka kolēģis pats nākamajā dienā atvedīšot, lai uz Jāņiem ir kārotās lietas. Tā arī līdz Jāņiem nesaņēmām vairs ne atbildes uz e-pastiem ne zvaniem. Jāņu rītā beidzot izdodas sazvanīt, saka ka vai nu uzreiz var atgriezt naudu vai arī pēc Jāņiem, ja vel esot aktuāli, varot atsūtīt ar pievienotu dāvanu. Protams, pateicām ka mums vajag atpakaļ naudu. Kas joprojām nav atskaitīta, un nez vai vispār būs.

Esiet uzmanīgi ar šo kompāniju un pasūtījumu veikšanu pie viņiem internetveikalā. Labāk, tad pirkt uz vietas, jo ir diezgan daudz veikalu, kur tiek izplatīta viņu produkcija. Kas arī bija viens no faktoriem, kas sākotnēji viesa uzticību šai kompānijai.

K KC 02.07.2016

06.06 beidzot uzrakstīja man "...........Šodien nodots grāmatvedībā Jums pārskaitīt atpakaļ Eur 25".
Šodien ir 02.07!!!! bet naudas nav! Pa šo laiku kādas 3 reizes sūtīju viņiem atgādinājumus, bet nekādas atbildes neesmu saņēmusi........

Prece tika pasūtīta 2015. g. beigās (uz Ziemassvētkiem)!!!!!

S Sandra 03.07.2016

Nu vismaz naudu beidzot atsutija atpakaļ.