Ir Group - Krāpšana

14.06.2016 veicu pasūtījumu mājas lapā uz ko arī ļoti ātri saņēmu rēķinu. Rēķins tika apmaksāts tai pat dienā, tā kā bankas atšķīrās, tad nākamajā dienā naudai noteikti vajadzēja ienākt. Pirms veicu aomaksu vēlējos uzzināt cik ilgā laikā saņemšu preci, bija svarīgi, lai tas notiktu līdz Līgo svētkiem. Kāda runa! Līdz ko es veikšot apmaksu viņi izsūtīs un tad jau atnākšot ātri, tā arī no Omiva puses noteikti būtu,, bet pirmkārt viņi nemaz nepainteresejās uz kuru pakomātu sūtīt, tad pēc dažām dienām es pati sapratu, ka viņi nav jautājuši kur sūtīt un jau nodomāju, ka nebūs labi. Rakstu viņiem uz kādu pakomātu sūtīs un atbild, ka šodien 18.06.2016 esot izsūtījuši uz manai adresei tuvāko pakomātu, kas bija norādīts rēķinā. Tā vēl aizvien nav ne sūtījuma, ne naudas, bet galvenais, pateikt, ka ir izsūtījuši un likt gaidīt, Lieliski! Tad nu rakstīju, lai paši izņem savu sūtījumu, atgriež man manu naudu, man tas vairs pēc svētkiem nav aktuāli. Kādu laiku viņi ziņas nelasīja, pēc tam izlasīja un neatbildēja, telefonu necēla un mājas lapā atsauksmes pievienot nevar, dīvaini gan, jo parasti visi lepojas ar savu darbu un vēlas, lai to novērtē, Tikai ne šajā gadījumā, kad nav nekā laba ko pateikt. Pēc tam uzraksta atvainošanos par misēkli, spriežot pēc sūdzībām būtu jau sen laiks ar šādiem misēkļiem tikt galā. Tuvākajās dienās solot naudu atgriezt atpakaļ, gaidu noteikti, bet arī www.ptac.gov.lv tiks informēti, par ļaunu nenāks, pietiek čakaēt cilvēkus.

Papildināts Ieva Profils 01.07.2016

Nauda atgriezta!

I Ieva Profils 29.06.2016

Prieks klausīties kā turpina tukši runāt, gaidu rezultātu.