IR Chance / OZ MANAGEMENT/ Kamina - Krāpšana

Mūsu ģimene pasūtīja kamīnu salonā Kamina: https://kamina.lv/, ko pārstāvēja uzņēmums SIA IR CHANCE, kontaktpersona Atis Ozols 22495555.

2019. Gada 30. Septembrī tika pasūtīta Sia Ir Chance Kamīnkrāsns Jacob Steinberg Elisabeth ar cepeškrāsni, kopā par summu 4300 eur. Piegādes montāžas laiks norādīts rēķinā 2 mēnešu laikā, kā arī vairākkārtēji mutiski un rakstiski apstiprināts.

Produkcija no mājas lapas: https://kamina.lv/produkts/kaminkrasns-elisabeth-l-jacob-steinberg/

Kavējot termiņu par 11 mēnešiem, 2020.gada augustā daļēji tika uzsākta kamīna uzstādīšana, taču uzstādīšanas laikā identificētas trūkstošas sastāvdaļas, darbi tika pārtraukti. Jau vairāk kā sešus mēnešus netiek turpināta kamīna izbūve. Pēdējā komunikācija Oktobrī, kur norādīts ka nedēļās laikā darbi tiks atsākti, bet tas nav noticis.

Kā arī kontaktpersona Atis Ozols neveic komunikāciju par to, kad pasūtītais produkts tiks piegādāts pilnā apjomā. Uz mūsu pieprasījumu atgriezt iemaksāto summu persona nereaģē.

Tagad Kamina mājas lapā ir norādīta cīta SIA - jauna SIA OZ MANAGEMENT, un tikmēr SIA IR CHANCE ir uzsākta likvidācija. Visdrīzāk šī persona praktizē šāda veida krāpnieciskas darbības – pieprasīt lielāko daļu samaksas, bet produkciju nepiegādāt, un nodarboties ar krāpniecību.

P