www.sudzibas.lv IQ tests Ne par ko nonemta nauda

IQ tests - Ne par ko nonemta nauda

Milie, draudzini, neejiet saja portala http://www.pasaulesiq-quiz.com/?, sis portals reklamejas www.Youtube.com, seit it ka varat aizpildit intelekta tekstu, pec tam, lai uzzinatu rezultatus, Jums jaievada savs telefona numurs un pec tam parole, ko jums atsuta uz telefona numuru, ludzu ta nedariet! Pec tam uz Jusu telefonu sak nakt sms, ka varat pasutit Kluba Games 3D speles! Es tikai nesaprotu kada tam saistiba ar IQ testu Protams, jums par to ir jamaksa! Vai nu nonem no Jusu kredita vai ari skaita katru nedelu klat rekinam, ta ka ja ari uzkeraties, apturat so pasakumu pec iespejas atrak.Protams, ja nevelaties katru menesi klat rekinam 10 ls, jo nedelas maksa ir 1, 98 ls un nekadas speles Jus nedabujat, ja vien nevalaties skirties vel no kaposta!
Un ieejot majas lapa lietosanas noteikumi ir pasa lapas apaksa sika druka .. ta ka var uzkerties! Nelausim siem krapniekiem uzvarities!
Es savu solijumu pret viniem izpildiju, ka izreklamesu vinus visos saitos ka krapniekus! Ari kad piezvana uz vinu biroja talruni vini "loti laipni" atbildeja! Tel. 67049218un centas man ieskaidrot, ka majas lapas augspuse esot uzraksts ar lieliem trekniem burtiem, ka tas ir maksas pakalpojums! Ta uzraksta tur nav, varat pasi parliecinaties! Un kad jus ievadat kodu, ko jums atsuta uz telefona, jums pat neuzmetas nekads bridinajums, ka tas ir maksas pakalpojums !!! un naudu nonems vai pieskaitis rekinam jebkura gadijuma, ja ari neregistresieties !

G Gacho 29.12.2009

Es to kantori uzspridzinaasu...kaut arii es aizsuutiiju STOP games3d man taapat 1.98 noraava nost...ja kaadam ir adrese tad atsuutat luudzu un manu meilu [slēpt]@inbox.lv
Aizbrauksu dziivaja parunaasu!!!man poh...

I ivons 29.12.2009

Man gadījās tāda paša ķibele, kad piedalījos Iphone 3GS loterejā, beigās kļuvu par maksas pakalpojuma abonementu. Divas reizes atvilka pa Ls 2. Galvenais, jau ka nesapratu, kas pa lietu, kas ir šī firma, kas sūta. Pazvanīju savam operatoram, noskaidroju, ka King sms. Aizsūtīju šiem mailu un uzreiz noslēdza (cerams), pagaidām nekas vairs nav atsūtīts.

Z zzzz 05.01.2010

Pameklējiet sūdzības rakstus zem nosaukuma iphone

D Daarzs 12.01.2010

ATSŪTAT KANTORA ADRESI, AIZBRAUKŠU VIŅUS UZSPRIDZINĀŠU !!! MANI ARĪ APKĀSA, NESKATOTIES UZ TO KA NEKUR NEKO NEESMU SŪTIJIS UN REGISTRĒJIS UN PASŪTIJIS !!!

D denijs 20.06.2010

ko jūs domājat par šo testu?