www.sudzibas.lv Ipaka.lv Slikts serviss

Ipaka.lv - Slikts serviss

Neiesaku izmantot Ipaka servisu. izmantojiet Omniva vai Venipack, tikai ne Ipaku, sākumā katru dienu solīja paņemt sūtījumu, bet to neizdarīja, tad kad 3.reizes aizrakstīju, tad tikai tika savākts sūtījums.

Pēc tam vēl 2 dienas bija jāgaida, kamēr tas tika nogādāts adresātam ( rakstot, gan vēl nav nogādāts adresātam, pieņemot, ka tas notiks šodien beidzot). Kurjeru pasūtījām un samaksājām rēķinu 22.06, pēc paciņas ieradās 27.06, rakstu šo ziņu 29.06 paciņa nav vēl piegādāta klientam. Cerams, ka tā nav pazudusi, jo Custumer service ar nevarēja atbildēt neko, ne kāpēc aizkavējusies, ne kur ir paciņa.

Saprastu būtu 100km distance, bet sūtījums jānogādā RĪgas robežās 10km attālumā. Ja zinātu, ka šādi notiktu, tad noteikti paši ar mašīnu aizvestu, nevis gaidītu 7dienas, kā kurjers nobrauc 10km.

Katrā ziņā ļoti neforša situācija, jo sākumā piegāde solīta bija nākamajā dienā.

K

I ipaka 11.07.2017

Visu cieņu Kristap!

Mums jaatvainojas par sagādātajām neērtibām! Diemžēl Jūsu izvēlētais piegādātajs ipaka.lv lapā sistemas kļūdas dēļ bija palaidis garām pasūtījumu un arī mēs to, ka paka nav paņemta savā sistēmā neredzējām. Mūsu skatījumā situācija tika atrisināta tādējādi, ka naudu par apmaksāto piegādi mēs Jums atgriezam, bet paku (lai gan ar kavēšanos) nogadājām adresātam bez maksas.

ipaka.lv