Inžnieris - Inženieris

Šis komentētājs ir pataloģisks bezdarbnieks! Jā un Jūs nodokļu maksātāji tādu bezdarbnieku uzturat. Viņa darbs ir citiem acī bakstīt, bet pašam par ko dzīvē kļūt ne vēlēšanās, ne spējas. Uzaudzis memļaks, kas tiesas zālē baidās ierasties un kādu iesūdzēt! Netici tiesu sistēmai - rādi piemēru - kļūsti par paraugu tiesnesi un tiesā visus atklāti! Ne tu uzņēmējs, ne darba ņēmējs - tu piedzimi un domā, ka Tev viss tā pat vien pienākas un baigās cilvēku tiesības? Tev nekā nepienākas viss ir jāpelna - pat cilvēka tiesības!Tu esi sliņķis - kurš tīko anonīmu uzmanību - un tā jau ir pataloģija. Tev ir problēma - ej pie attiecīgās personas un risini problēmu - tev taču pašam no sevis kauns - droši, ka maziņš no puņķojies nīkulis slēpjas aiz šī inženiera bildes. Kurš gan normāls vecis vispār skatās tādas filmiņas! Normāls vecis strādā kārtīgu darbu un uz tiesu var aiziet, ja problēmas ir un pierādījumi ir - tu tikai māki drāstīt klaviatūru. Tu šeit neesi anonīms! IP adreses arī pastāv unpar tevi noteikti gurdāki cilvēki arī ir!

tu esi raks :(

Inženieris 08.03.2016

Tu esi pataloģisks ŠIZOFRĒNIĶIS! Ieteiktu ātrāk izdzēst šo samurgojumu un profilu! Vai arī man paātrināt valsts kontroles dienestu vizīti uz Jūsu būvojektiem?

Inženieriss 08.03.2016

Ne es esmu šizofrēņiķis! Tev ir pataloģija!Tavs profila skripts jau liecina par to, ka to vien dari kā skaties savus reitingus! Tu reālajā dzīvē uzmanību nevari iegūt tīko to anonīmi! Kas tev uzmanību nav devis? Māte? Tēvs? Dzīve slikta visi slikti? Ej iegūsti izglītības! Esi politiķis, policists, strādā valsts kontroles dienesta un pierādi reālajā dzīvē, ka cīnies par taisnību - esi uzņēmējs pierādi, ka vari būt taisns un pareizs - ej maksā nodokļus, algo darbiniekus - pierādi, ka ko vari būt balts un precīzs - un pamēģini tik kļūdīties! Kas tev trūkst? Drosme, iekšas ko reāli dzīvē ar reālu vārdu uzvārdu, ko sasniegt! Un tagad vēl draudi?! Tu esi apaļa 0 - tev spēka un vēlme pietiek no rīta izvilkties no gultas un klaviatūru grabināt un nodokļu maksātāju naudu tērēt nedarot nekā! Jūties varonis? Tu ej The Engeneer muļķiku paskaties! Tas ir tava prāta, spēju, drosmes galvenais mērījums!

Inženieriss 08.03.2016

Tu pats izdēs savus 330 komentārus un profilu! Tu domā patiešām - ka nomelnošna - anonīma var palikt nesodīta? Iesaku paskatīties ne tikai muļķiku, bet kādu filmu vai reālu precedentu iz dzīves par to, ka anonimitāte sniedzas līdz vienam slieksnim. Tev par visiem komentāriem ceru, ka ir reāli pierādījumi!Protams, ka arī dienesti uz visiem anonīmiem murgiem nav pienākums reaģēt - tu atmaksāsi valstij visu līdz pēdējam centam - ja fakti tavi būvēti uz 0 nepierādīsies dzīvē!Labāk cep augšā biznesa plānu un parādi, piemēru kādam vajag būt uzņēmējam! Bet nē tu, taču nevari - tu vari tik jēlības rakstīt! ieliec savu bildi vārdu uzvārdu - visu - lai tiem kam ir problēmas ar tevi vai tev ar viņiem beidzot varat satikties tiesu zālē - aci pret aci - fakti pret faktiem! Ness to sapuvušo bulciņu vai, ko tev tur problēmas uz tiesas zāli un risini!

Inženieriss 08.03.2016

Es varu iedomāties cik izmisuma pilna ir tava dzīve. Darba nav, vēlmes droši ka arī nav, varbūt ir alimenti kurus nemaksā, bet nodokļu maksātāji, valsts uztur bērnus, sms kredīti savākti - vienīgais, kas ir dators - iespējams planšete, ja ļoti iespringtu ome vai mamma nopirka apple - no rīta, kas tev iespējams sākas 12:00 dienā izvelies samīcījies no savas migas, jo nakts nav gulēta, tagad esi pamodies, apēdis mazturīgo pabalstu paku saturu, ko nodokļu maksātāji tev saziedojuši - uzrūcis uz tiem kuri tevi vēl pacieš un sēdies pie savas planšetes. Ieskatījies kontā vai bezdarbnieka pabalsts iekritis, jo varētu jau ko ieraut, lai jautrāk rakstās. Opā šis būs mans šodienas upuris!!!Bet pagaidi - jāieskatās nakts komentāros - droši mani kāds paglaudījis vai uzlicis apbalvojumu! O jāaa - ir stimuls atkal rīkoties - draudēt, filozofēt, rakt... tāds tu nožēlojams ar visiem saviem reitingiem un aktivitātēm un komentāriem man liecies! Un tu pieder pie tās pelēkās masas - kas tikai runā, bet atbildību pats nevari uzņemtiem par sevi vai citiem! Tu varbūt man te uzspļausi, ko jēlu vai draudēsi - bet tava dzīve no tā nemainīsies - jo tu esi sarūdzis, sapuvis, dusmīgs. Tu domā kādu baigi aizstāvi??? Vai ko pierādi???Tu maldies - tu sevi ik uz soļa vēl vairāk degradē! Man patīk fakts, ka visi nu visi ir ļaunie - tādēl man arī pa dzīvi neiet! Visi ir baigie afēristi - varbūt tev tā patīk sodīt un nomelnot, jo pats varbūt esi bijis nosodīts - sodāmība, un citus tagad gribi sodīt? Kā tad tu te sodi? Nu kā? vecīt saņemies notīri punķus - nomazgā muti - uzvelc savas kalošas - un izej ārā - dzīvē taču ir kas vairāk nekā tavi ļaunie šļupsti. Ārā svaigs gaiss... dzīves kņada.. ui es jau aizmirsu, gaisu es esmu piesārņojusi ar savu izblēdīto mersedesu, un tev jāelpo sliktais gaiss, kņada vājais prāts tie afēristi te staigā...saņemies!!!! Un varbūt pasmaidi!!!

Z ZB1 08.03.2016

Izskatās, ka Šerlokam Holmsam ar segvārdu '' Inženieris'' aptrūkusies bravūrība. Kaut Tevi šeit tā apstrādātu , ka Tu raudādams dzēsīsi savu profilu ārā, jo šķiet, ka tas ir vienīgais lolojums Tavā neaizpildītajā dzīvē!!!

Inženieris 08.03.2016

Uztaisi vēl vairāk pfofilu un sāc pats raudāt "ABIŽOTAIS"!
Uzkāpu uz varžacīm?
Sāc pierast, jo tas tikai sākums!

zubila 08.03.2016

Es ari ugrobil dzīvi zubroties par inženieri. Nu galošas man nav, bet Salomon zābaki un ar braukšanu Mercedesā man ir neliela pieredze. Nu ko es varu pateikt..., kad 0 pieliek pie 1 rodas 10, kam ir nozīme. Ak, jā filozofiju Jums nevajag, centīšos negrēkot! A vot Jūs man varbūt pēc strausiem izliekaties, itkā redzi kaut kas alternatīvs un ļoti stiprs pat brīžiem godīgs, kladi nopirkt priekš pierakstiem par dārgu, bet labāk paļauties uz savu nesapuvušo galvu un tīro sirdi(ja ne otrādi) tu no pirksta zīd, tāpēc neaizliedz man. Tiesa, oho a tur gadījumā nav tā ka kurš skaļāk brēc tam taisnība? A taisnība ir tik vienkārša. Hm, iespējams pat vemt gribētos uzzinot, kur kas rodas. Par sevi runājot valstij no manas ģimenes tīrs pienesums gan no ārvalstīm, gan tranzīta arī šogad, pabalstus neesu lūdzis bet saņemu vienu piespiedu kārtā. Trakajiem inženieriem atrodas sabiedrotie jebkurā vietā, jo "we fuck the science". Ir lielāki par mani, es kā labs sērfotājs gaidu savu vilni, un lai ar kādu džipu es brauktu tie ir izņēmumi, kad kāds savu tanciņu pavelk uz manu pusi. Un Jūs neiesiet, tur kur iešu es!

Inženieriss 08.03.2016

Beidz tur šļupstēt - atnāc papļāpāt - kas ir kule pa smagu??? Tu esi anonīms tikai tādēļ, ka esi nīkulis! Es, lai raudātu? Par ko? Par tevi? Par tavu pirdienu internetā!Es gribu tevi tiesā satikt, un apvienot prasību ar visiem tiem, kurus esi nomelnojis nepamatoti, kaut vai pamatoti, bet netaktiski!Es šādu precedentu vien meklēju - tiesas zālē tev, kur citur uzkāpšu - ar Temīdas svariem pa taviem riekstiem, un zobenu pa maku! Ar visiem tev ir problēmas, nu aiziesim, un atrisināsim tavas problēmas - varbūt beigsi murgot un ieraudzīsi īsto dzīvi apkārt nevis animācijas filmas ekrāna - norāpsies beidzot no nodokļu maksātspēju kakla tu parazīt.
Grāmatiņā «Kā latvietis runā» valodniece Dzintra Paegle aizrādīja:
«Vārds apbižot ir ņemts no krievu valodas. Vai latviešu valodā nav vārdu šā jēdziena izteikšanai? Vai vārdi pārestība, pāridarījums, aizvainojums mums sveši? Varam teikt – nodarīt kādam pāri, aizvainot, aizskart. Nelietosim krievisko обижать!

Inženieris 08.03.2016

Tad tik uz priekšu! Cel prasību, tikai neap****ies! Par katru savu sūdzību būs 100% pamatojums!

Inženieriss 09.03.2016

Tavi šļupsti nav 100% pamatojums - tevi tālāk par lāpstas cilāšanu nelaiž, jo tas ir tavs spēju maksimums.Tev ne papīri, ne pierādījumi-tikai pieņēmumi!Tu esi bezdarbnieks tu meklē vainīgos, ne darbu!Un neiet jau runa par konkrētu lietu, iet runa vispār par tevi - ka tu esi interneta trollis! Es saprotu cilvēkus kam ir sūdzība, uzraksta un miers, vai iet pēc būtības un ar faktiem risina visu pie vadībām, vai attiecīgajām institūcijām - izskata visus par un pret, un novērš trūkumus utt... Tava uzvedība interneta vidē, komentāri ir tava dzīve - tie nav 5 komentāri tie ir simti!!!Labāk jau ir tiesa tev! Mēdz jau būt citas tiesas arī - un tici man, tajā tiesā tu noteikti gribētu rast iespēju atvainoties par saviem murgiem, pasaukt juristu vai piezvanīt policijai, vai atrast abām pusēm izdevīgu kompromisu! Tie nav draudi tikai, viela pārdomām!Visiem kuriem spļauj virsū ir pietiekami gudri, lai kakas ar rokām nemīcītu - smakos vēl vairāk un ne tikai tu viens!Es gribu juridiski taktisku ceļu, lai sauktu tevi pie atbildības. Tu domā patiešām, ka neviens neviens pat nenojauš, kas esi!!!! Tu pat nesaproti, kad tas, ko tu dari ir noziegums - ir vārda brīvība, bet tas nedot tiesības aizskart cilvēktiesības un komercnoslēpumus paust - ir 101 citi likumi,kuri tavu vārda brīvībai uzliek arī atbildību! Beidz stenēt anonīmi un uzraksti savu vārdu uzvārdu un ieliec bildi!!!

zubila 08.03.2016

Es ari ugrobil dzīvi zubroties par inženieri. Nu galošas man nav, bet Salomon zābaki un ar braukšanu Mercedesā man ir neliela pieredze. Nu ko es varu pateikt..., kad 0 pieliek pie 1 rodas 10, kam ir nozīme. Ak, jā filozofiju Jums nevajag, centīšos negrēkot! A vot Jūs man varbūt pēc strausiem izliekaties, itkā redzi kaut kas alternatīvs un ļoti stiprs pat brīžiem godīgs, kladi nopirkt priekš pierakstiem par dārgu, bet labāk paļauties uz savu nesapuvušo galvu un tīro sirdi(ja ne otrādi) tu no pirksta zīd, tāpēc neaizliedz man. Tiesa, oho a tur gadījumā nav tā ka kurš skaļāk brēc tam taisnība? A taisnība ir tik vienkārša. Hm, iespējams pat vemt gribētos uzzinot, kur kas rodas. Par sevi runājot valstij no manas ģimenes tīrs pienesums gan no ārvalstīm, gan tranzīta arī šogad, pabalstus neesu lūdzis bet saņemu vienu piespiedu kārtā. Trakajiem inženieriem atrodas sabiedrotie jebkurā vietā, jo "we f**k the science". Ir lielāki par mani, es kā labs sērfotājs gaidu savu vilni, un lai ar kādu džipu es brauktu tie ir izņēmumi, kad kāds savu tanciņu pavelk uz manu pusi. Un Jūs neiesiet, tur kur iešu es!

Negantnieki!

kapec