www.sudzibas.lv Ints Vēveris Ļoti slikta un neprofesionāla attieksme.

Ints Vēveris - Ļoti slikta un neprofesionāla attieksme.

Bērns guva rokas traumu nokrītot skeitparkā.
06.08.2022 devāmies uz Liepājas slimnīcas traumpunktu. Mūs uzņēma ļoti laipni, uzklausīja, apskatīja un nosūtīja uz rentgenu, lai gan tika teikts, ka pēc lūzuma neizskatās, visticamāk kaut kas ar saitēm būs noticis. Uztaisīja rentgenu un gaidījām, kad nu mūs pasaukt atkal kabinetā, lai uzzinātu, kas īsti noticis. Pēc laika mūs iesauca kabinetā, kur atradās tas pats medicīnas darbinieks, kurš jau mūs apskatīja iepriekš un dakteris, kurš iepriekš tur nebija.
Tagad zinu, ka tas ir dakteris ints Vēveris.
Jautāja viņš atkal kas noticis. Pastāstīju viņam un parādīju, ka saliecot roku tur ir tāds kā paugurs. Uz ko viņš man pajautāja - kāpēc esmu ieradušies šeit-par ko sūdzas.
Es atkal izskaidroju visu un saku, ka bērnam sāp. Un ko viņš jautāja - un tad? ! Es viņam atkal saku stāstīt visu no jauna, bet atbilde no viņa puses nemainījās. (pieminēšu, ka tas viss notika ļoti ļoti agresīvi, skaļi)
uz ko viņš Saka bļaudams teikt, ka es tērēju viņa laiku ar sīkumiem. Sapratu, ka nav jēgas ielaisties tālākās diskusijas tikai noprasiju - ko uzrādīja rentgens. Viņa pienākums nav man neko skaidrot. Lai es ejot datamed.lv un lasu radiologa atzinumu. Tad viņš pagriezās un sāka datorā rakstīt papīrus. Jautāju viņam, lai pasaka, kas tad īsti ir un ko mums tālāk darīt - atbilde bija, ka viņš iedos man izrakstu, kurā būs rakstīts, lai es lasu katru vārdu atsevišķi un mēģinu saprast!
Izlasot slēdzienu - bērnam ir kreisās plaukstas locītavas saišu sastiepums, pierakstīts, ka vajag smērēt smēri pret sāpēm un mēnesi nēsāt ortozi, bet kas ir jādara pēc tam, vai ir jāveic kāds izmeklējums, piemēram Usg, vai kas cits - nekas nav minēts. Laikam jāuzmin man pašai.
Lai teiktu, ka esmu šokā-ir neteikt neko! Kā vispār ir pieļaujams, ka kaut kas tāds strādā slimnīcā ar cilvēkiem? ! Tai skaitā ar bērniem! Nabaga cilvēks, kura laiks tiek tērēts pa sīkumiem.
Ļoti ceru, ka nenāksies atgriezties slimnīcā, bet, ja tomēr nāksies, tad tagad esmu guvusi mācību - iešu tikai ar ieslēgtu kameru vai balss ierakstu!

K

K KKerela 06.08.2022