www.sudzibas.lv Ints Brūders Izspiešna, šantāža.

AtrisinātaInts Brūders - Izspiešna, šantāža.

Neiesaku nevienam uzņēmējam vai privātpersonai veikt jebkādu sadarbību ar cilvēku Ints Brūders, kā arī neuzticiet savu īpašumu, šim cilvēkam. Nākotnē jums šis cilvēks var izmaksāt dārgi, būsiet izvazāts pa visām iestādēm ar nepatiesu liecību sniegšanām un safabricētiem video un audio ierakstiem, šantažējot, ar vēlmi izspiest naudu un draudot ar valsts iestādēm. Vienkārši zaudēsiet daudz laika un nevajadzīgus līdzekļus, pēc tam risinot sekas bez kurām vienkārši varēja iztikt. Viņš sevi dēvē par Afganistānas kara invalīdu. Šis cilvēks Okšķērē pa visām malām, noklausās jūsu un apkārtējo cilvēku sarunas, ļoti ziņkārīgs. Vienu vārdu sakot neielaidieties ar šo cilvēku, būsiet tikai zaudētāji. Sākumā cilvēks izrādījās tik pūkains un izpalīdzīgs, bet patiesībā nevis ir tik Skaisti kā gribētos.
Pluss vēl ejot prom no jūsu īpašuma kaut ko paņems līdzi, kā arī naudu ko aizņemsies no jums, atpakaļ neceriet atgūt. Viņš meklē upurus caur ss.com it kā piesakās kā nakts sargs vai pārvaldnieks īpašumos, pat gatavs dzīvot uz vietas par velti. Līdz ar to jūs cilvēkam dodiet naktsmājas un ar to brīdi pret jums tiek uzsākta shēma pēc kuras vēlāk sāk piedzīt no jums finanses, par it kā visu laiku laiku 24/7 ko pavadījis dzīvojot īpašumā. Kaut gan cilvēks ir tikai dzīvojis jūsu īpašumā un nav bijis darba attiecībās. Domāju, ka viņš pie šīm krāpniecības shēmām nestrādā viens, jo viņam atbilžu tekstus un pieprasījuma tekstus veic kāda cita persona.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta latvietislatvietis 03.08.2021

Domstarpības tika atrisinātas vienojoties abām pusēm. Nekādu tālāku konfliktus neviena no pusēm nevēlas, kā arī abas puses ir viena otrai atvainojušās un saprot izdarīto.

Komentāri (1)

Jānis Resnais 30.06.2021

Mūlis kā tankam. trīs dienās neapbraukt. Labi nobarojis uz haljavu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes