Intrum.lv - Kuriozs

Nezinu kādas spēlītes parādu piedziņu kompānijas spēlē, bet diezgan smieklīgi. Varētu teikt uzpīkstina, paklausās kas otrā galā runā un nomet. Tā strādā šī kompānija. Priekš kam tas cirks ir vaidzīgs 😄😄😄varbūt cerēja ka es atzvanīšu, kā tai anekdotē atzvani man. Nebūtu jau pirmā reize kad pīkšņina. Kā mazi bērni tai uzņēmumā. Nez viņi par to arī algu saņem 😄😄😄

Velvetpopstar 05.07.2023

Grūti atzvanīt? Roka nokritīs? 😅

R Ritvars 06.07.2023

“Pīkstina”, lai Jūs viņiem atzvanītu. Pēc tam kad Jūs atzvanīsiet viņi prasīs jums sevi identificet. Tad kad viņiem pasaki, “ ja jau zvanat tad zinat kam” viņi pasaka, ka tu pats viņiem zvaniji. Otramkartam, tas ir triks ko pec tam pirmstiesas paradu piedziņas kompanija iesniedzot tiesā, norāda, ka jūs pats sazinājāties it ka ar viņiem, iespejams ka pat vienojāties par kaut ko ( kaut arī tā nav taisnība).
Pirmstiesas parādu puedziņas kompānijas Latvijā tā dara, tieši tā pat kā vienu brīdi sūtija drauduvēstules ar it kā uzsāktiem kriminalprocesiem. 👏🏻