Intrum - Sūdzība

Labdien nesaprotu kas tas par kompanijam kas zvana un audzinatajas darbu nodarbojas.
Zvana no kompānijas Intrum-Kristaps prasa vai tāda un tāda. Saku ja. Un tad saka jus esat vecāka par mani ka jums kauna nav utt. Būtība tāda biju slimnīcai parada ko sen atdevu 2014 gada 6 eiro, saku tur atdot, zvanu uz slimnīcu viņi saka kad parads sen atdots un pretenziju nav pret mani, tad zvanu atpakaļ saku viņam viņš saka kamēr slimnīca ar zīmogu neatsutis papiru viņš man mieru nelikšot es saku nomainisu nr. Viņš man uzreiz jus man draudat? Es vinam prasu jūs saprotat vispār ko runājat? Un noliku klausuli. Nesaprotu kāpēc visas šis kompānijas nevar visu mierīgi runat, viņi visi ka viens uzreiz sak ar psiholoģisko, kaunina morāli nospiež, tad ka cilvēks atdos paradu ja morāli nograujot cilvēks izteres zalem vai ar vajakiem nerviem nonāk slimnīca...

Ce

Vairāk sūdzības par Intrum

Ce cerbers 09.03.2018

Vai viniem nav jarisina lai abas puses butu apmierinatas?Vini tacu ar savu atieksmi panak kad neviens negrib atbildet viniem.

Vispār, šai kompānijai vispirms ir rakstiski jāpierāda, ka tā ir pilnvarota darboties slimnīcas vārdā, jāpamato parāda pieprasījums, nevis vienkārši jāzvana parādniekam. Bez visa iepriekšminētā, tas izskatās pēc izspiešanas mēģinājuma, par ko draud kriminālatbildība. Tāpēc, nākamreiz, ierakstiet sarunu un - uz policiju.

Vi vilis platkājis 04.09.2018

Kristaps laikam tur ir galvenais zvanītājs, stipri vājš argumentu nav runā pēc monitora suflējuma vienkārši kā DZIRDU INTRUM NOLIEKU KLAUSULI , viņi jūsu parādus nopērk cerībā pelnīt, uz tiesu viņi neiet jo nav jau cietušās puses ,tie piedzinēji atri pieliek staras un pārdod parādu tālāk tas nu arī viss.

Ed Ed 04.12.2018

Konkrētas tirgus dāmas, bet ne juristu firma. Tiek uzdoti konkrēti jautājumi par parādu, uz ko atbildi saņemu "Copy-paste" jau 10 vēstuli. Paskaidrot neko nav spējīgi. Mistiskās kapeikas no 2015 gada it kā neesot samaksāts ... Bet pretī neko nevar uzrādīt. Esat parādā un VISS. :)

St Stiprs piedzinējs 06.08.2019

Ej samaksā parādu un neviens tev nezvanīs.

Ri rikata 10.10.2019

Vakar no Intrum saņēmu kārtējo zvanu (nenoliegšu esmu grēcīga, man ir parādsaistības), saņemu gan zvanus, gan maksas vēstules. Vakar zvanītājs bija puisis, kurš sarunas gaitā mani paaugstināta balsī sāka kaunināt un draudēt ar tiesu, bija rupjš. Sūtot šīs maksas vēstules viņi apzināti palielina parādu, ko paši nemaz nenoliedz. Pat, man esot apzinīgai, un maksāt kaut vai minimumu, lai pamazām to segt ( maksāt vairāk nespēju, jo saņemu tikai invaliditātes pensiju), es maksāju tikai par viņu vēstulēm, tad jau laikam vienīgais, godīgais spriedums, tiesa, jo ar Intrum runāt vairs nav vēlēšanās.

Ot Otis 10.10.2019

Ko tad tā sarosijušies visi šie kantorīši? Nesen vēl klīda baumas par iespējamām izmaiņām tajā visā ''biznesā'', tad jau vēl skrien smelt pēdējos sapūstos procentus.

Es patiesībā ieteiktu katru reizi ,kad iespējams ir bijuši kādi lielāki vai mazāki naudas kavējumi jebkurā iestādē vai uzņēmumā, tad pie atmaksas uzreiz prasīt rakstisku papīru par to ,ka viss ir nomaksāts. Samērā daudz sūdzību par šādiem gadījumiem šeit, un ne tikai šeit. Pie tāda papīra neviens vairs bumbas piesiet nevarēs (jo līdz konkrētajam brīdim visas saistības ir nomaksātas), un kaut kādi grāmatvedības brāķi, lai arī paliek uz pašu iestāžu vai uzņēmumu rēķina.

Iv Ivo 10.10.2019

Mans ieteikums - ja zvana šie smirdoņas (parādu piedzinēji ) - paši klausuli nost neliekam. Ja viņi pirmie noliek nost klausuli no darba devēja nesaņem kaut kādus grašus, tāpēc, ja nevēlaties runāt vienkārši neatslēdzoties noliekam trubu uz galda un lai viņi tur bubina, vai ieslēdzam viņiem kādu labu Kirkorova gabalu, lai klausās :)