Intrum - Sūdzība

Labdien nesaprotu kas tas par kompanijam kas zvana un audzinatajas darbu nodarbojas.
Zvana no kompānijas Intrum-Kristaps prasa vai tāda un tāda. Saku ja. Un tad saka jus esat vecāka par mani ka jums kauna nav utt. Būtība tāda biju slimnīcai parada ko sen atdevu 2014 gada 6 eiro, saku tur atdot, zvanu uz slimnīcu viņi saka kad parads sen atdots un pretenziju nav pret mani, tad zvanu atpakaļ saku viņam viņš saka kamēr slimnīca ar zīmogu neatsutis papiru viņš man mieru nelikšot es saku nomainisu nr. Viņš man uzreiz jus man draudat? Es vinam prasu jūs saprotat vispār ko runājat? Un noliku klausuli. Nesaprotu kāpēc visas šis kompānijas nevar visu mierīgi runat, viņi visi ka viens uzreiz sak ar psiholoģisko, kaunina morāli nospiež, tad ka cilvēks atdos paradu ja morāli nograujot cilvēks izteres zalem vai ar vajakiem nerviem nonāk slimnīca...

C

C cerbers 09.03.2018

Vai viniem nav jarisina lai abas puses butu apmierinatas?Vini tacu ar savu atieksmi panak kad neviens negrib atbildet viniem.

Vispār, šai kompānijai vispirms ir rakstiski jāpierāda, ka tā ir pilnvarota darboties slimnīcas vārdā, jāpamato parāda pieprasījums, nevis vienkārši jāzvana parādniekam. Bez visa iepriekšminētā, tas izskatās pēc izspiešanas mēģinājuma, par ko draud kriminālatbildība. Tāpēc, nākamreiz, ierakstiet sarunu un - uz policiju.

V vilis platkājis 04.09.2018

Kristaps laikam tur ir galvenais zvanītājs, stipri vājš argumentu nav runā pēc monitora suflējuma vienkārši kā DZIRDU INTRUM NOLIEKU KLAUSULI , viņi jūsu parādus nopērk cerībā pelnīt, uz tiesu viņi neiet jo nav jau cietušās puses ,tie piedzinēji atri pieliek staras un pārdod parādu tālāk tas nu arī viss.

E Ed 04.12.2018

Konkrētas tirgus dāmas, bet ne juristu firma. Tiek uzdoti konkrēti jautājumi par parādu, uz ko atbildi saņemu "Copy-paste" jau 10 vēstuli. Paskaidrot neko nav spējīgi. Mistiskās kapeikas no 2015 gada it kā neesot samaksāts ... Bet pretī neko nevar uzrādīt. Esat parādā un VISS. :)

S Stiprs piedzinējs 06.08.2019

Ej samaksā parādu un neviens tev nezvanīs.

R rikata 10.10.2019

Vakar no Intrum saņēmu kārtējo zvanu (nenoliegšu esmu grēcīga, man ir parādsaistības), saņemu gan zvanus, gan maksas vēstules. Vakar zvanītājs bija puisis, kurš sarunas gaitā mani paaugstināta balsī sāka kaunināt un draudēt ar tiesu, bija rupjš. Sūtot šīs maksas vēstules viņi apzināti palielina parādu, ko paši nemaz nenoliedz. Pat, man esot apzinīgai, un maksāt kaut vai minimumu, lai pamazām to segt ( maksāt vairāk nespēju, jo saņemu tikai invaliditātes pensiju), es maksāju tikai par viņu vēstulēm, tad jau laikam vienīgais, godīgais spriedums, tiesa, jo ar Intrum runāt vairs nav vēlēšanās.

O Otis 10.10.2019

Ko tad tā sarosijušies visi šie kantorīši? Nesen vēl klīda baumas par iespējamām izmaiņām tajā visā ''biznesā'', tad jau vēl skrien smelt pēdējos sapūstos procentus.

Es patiesībā ieteiktu katru reizi ,kad iespējams ir bijuši kādi lielāki vai mazāki naudas kavējumi jebkurā iestādē vai uzņēmumā, tad pie atmaksas uzreiz prasīt rakstisku papīru par to ,ka viss ir nomaksāts. Samērā daudz sūdzību par šādiem gadījumiem šeit, un ne tikai šeit. Pie tāda papīra neviens vairs bumbas piesiet nevarēs (jo līdz konkrētajam brīdim visas saistības ir nomaksātas), un kaut kādi grāmatvedības brāķi, lai arī paliek uz pašu iestāžu vai uzņēmumu rēķina.

Ivo 10.10.2019

Mans ieteikums - ja zvana šie smirdoņas (parādu piedzinēji ) - paši klausuli nost neliekam. Ja viņi pirmie noliek nost klausuli no darba devēja nesaņem kaut kādus grašus, tāpēc, ja nevēlaties runāt vienkārši neatslēdzoties noliekam trubu uz galda un lai viņi tur bubina, vai ieslēdzam viņiem kādu labu Kirkorova gabalu, lai klausās :)

I Inna_lv 20.02.2020

SIA Intrum Latvia - slikts serviss

Iekasēšanas uzņēmums. operators OLGA apkalpoja, viņi neklausījās - viņi pateica savu lietu, uzspieda savu viedokli. Viņi sūta atkārtotus maksas Atgādinājumi, kas nav salīdzināmi ar pamatsummu, no sava uzņēmuma ar dubultu komisiju, kad gan parāds tika tieši samaksāts uzņēmumam, gan uzņēmums savlaicīgi saņēma procentus par “iekasēšanas” pakalpojumiem. Atbildot uz sūdzībām un sniedzot vismaz zināmu informāciju par lietu, viņi klusē. Viņi nevēlas runāt pa tālruni.
Es to neiesaku. Kā šādi uzņēmumi joprojām saņem licences no valsts.

ka atrisināja sūdzību
Viņa neko nedarīja un nemēģina .. pa ceļam viņa vēlas ignorēt visas manas vēstules un zvanus un nodot lietu tiesu izpildītājam .. Nez, kā viņa to darīs, ja viss jau sen ir samaksāts?! .. ļoti apšaubāms uzņēmums, es to neiesaku! ..

I Ilgmārs Salmiņš 03.04.2020

Slikta kompanija - zvana neruna, pec tam atkal zvana pacelu pirmais jautajums, ludzam samaksat paradu, kurs jau gadu atpakal ir samaksats. Censas no manis piedzit - piedzinas izdevumus, kuri nav veikti. 1 telefona zvans, saka kad ir sutijusi vestuli - bet tada nav sanemta. Un par to tagad grib 21 eiro piedzit. Sliktaka kompanija kada vien var but.

S SNEZANA MISUTA 31.03.2021

Ja neesmu vienojusies par ko maksat tik nak karru dienu pazinojumi tik maksa bet par ko

D Dzintra Persidska 07.07.2021

Saņēmu no VID paziņojumu, ka es esmu 71,22 eiro parādā par nenomaksātu ienākuma nodokli, biju šokā, es esmu vecuma pensionāre ar 1.gr.invaliditāti, nekādas darbības neesmu veikusi jau trīs gadus pēc insulta. Griezos VID prasu skaidrojumu, atbilde ka Sia ,,Intrum Latvia,, man izmaksājusi 356,15 eiro un es neesmu nodokļus maksājusi. Esmu šokā, nekādas summas neesmu saņēmusi, kas notiek Latvijā, blēžu banda, tieku apzināti no tā kantora šantažēta, uz mana vārda noformē naudu, kas to saņem nesaprotu, bet man jāmaksā nodoklis, kaut kāds neizprotams vājprāts, pieprasīju klātienē tikšanos, atteica, tikai elektroniski, bet tad viņi vēl nekaunās pateikt ka tas būs maksas pakalpojums. Nu cik tālu tāda blēžu banda ies un apzags vecus/slimus cilvēkus. Došos uz Valsts policiju ar iesniegumu, citu ceļu neredzu. Tādiem bandītiem jāsaņem sods.

A Andrejs Selga 13.07.2021

Labdien ,
sakiet lūdzu ar ko šis gadījums noslēdās? Kā Jūs rīkojāties?
Jo man ir tāda pat situācija...

D Dzintra Persidska 13.07.2021

Esmu Valsts Policijā griezusies ar sūdzību, par apzinātu, no Intrum Latvia puses, krāpšanos, gaidu viņu atbildi ar pierādījumiem, tad ja viņi man nesamaksās VID uzrādīto summu, sekos tiesvedība. Krāpniekiem jāsaņem sods.

M Mamma 09.03.2023

Intrum pieprasa maksāt iepriekšējā auto īpašnieka parādus!
Kur vērsties, lai panāktu taisnību?