"Intrex Serviss", SIA, Apkures katlu pārdošana, - Nekvalitatīvi paveikti darbi

Pavirši pabeigti apkures izveides darbi. Tiek uzstādīti vislētākie materiāli par kuriem paņem naudu kā par labiem. Regulāri viss lūzt un iziet no ierindas. Priekšnieks Ainārs kulturāli sola novērst defektus, bet reāla rezultāta nav.Ja vēlaties mocīties ar apkuri, ziemā sajust augstumu, lūgties lai novērš defektus garantijas laikā - tad uzticiet darbus Intreks, bet es iesaku izvēlies citu kompāniju, nevis diletantus šajā jomā. Pārbaudīts uz savas ādas.

Inženieris 18.10.2014

Kas tiešī lūzt?

"Tiek uzstādīti vislētākie materiāli par kuriem paņem naudu kā par labiem." Ielieciet tad bildes, lai varētu atpazīt šos lētos materiālus.

Ka arī būtu labi redzēt bildes no viņu paveiktajiem darbiem, tāmi un pieņemšanas-nodošanas aktu, lai izvērtētu viņu kompitenci.