www.sudzibas.lv Inteso Maldināšana

AtrisinātaInteso - Maldināšana

Sveiki,es ar savu draugu pusgadu atpakaļ griezāmies pie māklera Marsela Vapnes,pēc palīdzības atrast divistabu dzīvokli purvciemā,piezvanījām viņam,ļoti pieklājīgs,atsaucīgs kā jau visi mākleri,divu mēnešu laikā atrada mums dzīvokli,mēs nopirkām,bet kad atnāca reiķins par pirmo mēnesi,mēs bijām šokā parāds par komunālajiem pakalpojumiem bija 6412Ls.Kad skatījāmies dzīvokli,mans draugs prasīja vai nav nekādu parādu šim dzīvoklim.Marsels atbildēja,PROTAMS ka nav esmu ar mājas pārvaldnieku par to runājis.Pirmo reizi kad zvanīju viņam,kad sāku runāt ka šāda tāda situācija ir notikusi,viņs atbildēja tā gan nevar būt,es tulīt pārbaudīšu atzvanīšu Jums.Pagāja nedēļa,es pati viņam uzvanīju,bet viņš neatbildēja.Tā ik pa laikam zvanīju,bet tā arī necēla.
Tagad saprotu,ka vien būs tas parāds pašiem jāatdod.Esiet uzmanīgi!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2016

Firmas Inteso pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

Minesota 09.04.2013

6000 LVL nav 6 LVL... nepiekrītiet tam parādām. Jums jāsāk apmaksāt rēkinus no dienas, kad ir pirkuma-pārdošanas līgums. Un viss. Nepiekrītiet.
Ja pērk dzīvokli, mutiski teiktajam nevajag ticēt. Lai no visām organizācijām: namu pārvaldes, Latvenergo, LG dod izziņu par parāda neesamību.
Varbūt jums rīt atslēgs elektrību. Ja tāds parāds par dzīvokli, tad kas zin, kāds parāds par elektrību.