www.sudzibas.lv Inteso Krāpnieks

AtrisinātaInteso - Krāpnieks

Marsels Vapne ir krāpnieks,paņem priekšapmaksu apsolot to ka atradīs trīs dienu laikā jaunu īrnieku,bet kad pagāja 3 dienas,viņš necēla telefonu,tad zvanīja mans vīrs viņš pacēla,kad mans vīrs ieminējās par naudu viņš teica atzvanīs,bet tā arī neatzvanīja,klausuli vīram arī vairs neceļ.Naudas summa kuru paņēma mākleris bija 150ls.Pierādīt policijā es neko nevaru,jo nebijām slēguši līgumu par rokasnaudu.Ceru,ka kādreiz šo krāpnieku,kāds pārmācīs.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2016

Firmas Inteso pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Minesota 04.04.2013

Laikam jums ir lieka nauda? Vai tad grūti pašiem sameklēt īrnieku? www.ss.lv īrēt gribētāju pilns.

U uzzy 04.04.2013

Pārmācat paši: nopērciet ZZ pa 0, 99. Sarunājiet tikšanos un viss štokos!