www.sudzibas.lv Intersol Обман, плохой сервис

Intersol - Обман, плохой сервис

Заказал в интернетмагазине полотенцесушители. По телефону сказали один размер когда приехал в ригу забирать оказался другой. От товара отказался. Ехал из другого города, потратил пол дня и 40 евро на топливо. Вместо извинений и возврата денег их финансовый директор заявил что я им должен. Отправил мне накладную от 2014 года выписанную на мое имя но подписаную другим человеком. Никакой информации об этой накладной у меня небыло и за восемь лет мне ничего о долге не сообщали. Финансовый директор Intersol угрожал мне включить штрафные санкции и оставшуюся сумму выплатить через месяц.
Так можно на любого клиента выписывать накладные и через восем лет требовать деньги.
Часть денег мне так и не вернули.

Pasūtīju dvieļu žāvētāji internetveikalā santehnika.lv. Telefonā teica, ka viens izmērs, kad ierados Rīgā, lai paņemtu, izrādījās cits. Atteicās no preces. Braucu no citas pilsētas, iztērēju pusi dienas un 40 eiro degvielai. Atvainošanās un naudas atmaksas vietā viņu finanšu direktors teica, ka esmu viņiem parādā. Viņš man atsūtīja rēķinu, kas datēts ar 2014. Gadu, izrakstītu uz mana vārda, bet parakstījis cita persona. Man nebija nekādas informācijas par šo rēķinu, un astoņus gadus par parādu neko neinformēja. Intersol finanšu direktors man piedraudēja ielikt soda procentus un atlikušo summu samaksāt pēc mēneša. Tātad var rakstīt rēķinus jebkuram klientam un pieprasīt naudu pēc daudziem gadiem. Daļa no naudas man netika atgriezta.