Internetveikals Your day party.com - Slikts serviss

Briesmīgs serviss. Šausmīga attieksme pret klientiem! :((( nevienam neiesaku šo veikalu! pasūtīju kostīmu bērnam uz jubileju. Atnāca pirmkārt izmērs, kurš bija par mazu un nebija tas, kuru es pasūtīju un otrkārt, tas bija sliktas kvalitātes materiāls. Kad gribeju sūtīt preci atpakaļ, kā paredzēts interneta veikala preces atgriešanās gadījumos, un vienoties ar veikalu, veikala vadība atteicās pieņemt, jo uzskatīja ka esmu vilkusi šo kostīmu bērnam, kas nav taisnība, jo tiesām tas nederēja un viņi man neatgrieza naudu! Un kostīmu varu izmest ārā, jo tādu kvalitāti nevar pat atdot vai izmantot grīdas lupatās!

G

č Čupakabra 29.06.2017

Pēc tādas veikala loģikas būtu jāpērk katra prece, ko pircējs uzvelk mugurā pielaikošanas kabīnē.