www.sudzibas.lv Interneta veikals atraidījums garantiju remontā

Interneta veikals - atraidījums garantiju remontā

ieguva mob.tel. janvārī.Septembrī viņš pārstāja strādāt, atvestu nevis servīžu darbnīcā, bet gan taisni veikalā, kurš atrodas Ģertrudes ielā . Man atsacīja paņēmienā tel.na remonts neskatoties uz to ka garantiju remonta termiņš nav iznācis.Atsaucoties uz iesaiņojuma neesamību no preces!Ļī seriāla ķermeņu numura ne atbilstības cēlonim. garantiju talonā un seriāla numura paša telefona.Taču eksistē pavadzīmes pa kuriem var atrast manējo preci, ar pareizi minētu seriālu numuru.

K

Komentāri (3)

H Hugo Djego 23.10.2009

Par šo veikalu pārāk bieži sūdzas.Laikam nekad neko tur nedrīkst pirkt.Katrā ziņā lai Tev izdodas kaut ko panākt!

O Onka 23.10.2009

Opā, cik izglītots cilvēks sūdzas ... Tu gāji uz veikalu par preces atgriešanu un par garantiju, ja veikals pats veic garantijas remontu. ja otrais variants, tad nu pamatoti, kaut neizskatās pēc aprakstu, ka būtu gājis šādi. Par pirmo variantu - nu bet protams, ka Tev atteica, jo preces atgriešana ir jauna, ar orģinālo iepakojumu, 14 dienu laikā - Tev nebija nekā no minētā. Tak padomā kapēc gan vajadzīgs garantijas talons ar servisa koordinātēm?

Prāta degradācija? Vēlēšanās izbļaustīties? Viena tante teica, ka tā var darīt? Kurš variants raksturo Tevi?

Palasi savas tiesības un apdomā vai neprasi jau ko absurdu ... www.pateretajiem.lv

p.s. Kašķi nemeklēju, vienkārši tracina šādi bļāvēji, kas dzīvo dzīvi ar principu tikai pabrēkt, gan jau veikalam vēl uzbrēci par savām tiesībām un pašam nav ne jausmas, ko vari, ko nevari pieprasīt!

Z zeks 25.11.2009

Tas ka par LMT neizdarībām nevar griezties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā ir fakts jo liekas ka LMT subsidē sūdzību izskatītājus un cilvēks taisnību tur nevar rast...
Iespējams ka to varētu saukt par koruptīviem sakariem.
Kur KNAB ka nepārbauda?Pie tam interesanta ir mob.telefonu piegāde jo nevar izsekot ko ...kad un kuram kurš ir piegādājis.Ukrainā uzdotās firmas(itkā piegādātājs)atbilde-mēs ar Latvijas mobilo telefonu nesadarbojamies un mums Dīleru Latvijā nav...bet realitātē ir Samsung ražojumi kuru ienākšanas ceļš ir miglā tīts kautgan uzfrādīts ka ienāk no Ukrainas.Vai PTAC nebūtu šeit jāskatās...izrādās nē...jo viņi nepārbauda ražojuma leģimitāti.Kur ekono mikas ministrs Kampars??Neeredz vai nevar saredzēt kas notiek paša pakļautības instiūcijā
Kas papētīs no tiesiskā viedokļa?
Laikam neviens jo liekas ka visos līmeņos LMT ir savējie

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes