www.sudzibas.lv Interneta veikali Nolietotās sadzīves tehnikas pieņemšana

Interneta veikali - Nolietotās sadzīves tehnikas pieņemšana

Kopš 2005.gada 13. augusta ir spēkā kārtība, ka jebkuram elektropreču ražotājam vai izplatītājam no iedzīvotājiem jāpieņem tādas pašas vai līdzīgas iekārtas, kādas šis uzņēmums ražo vai izplata, gadījumā, ja persona nododamās iekārtas vietā iegādājas jaunu. Neviens interneta veikals nemaksā dabas resursu nodokli, tas atspoguļojas preču cenās! No dabas resursu nodokļa atbrīvoti tikai tie uzņēmēji, kas paši uzņemsies lietoto elektro preču pārstrādi. Lielākā daļa interneta veikalu atsakās pieņemt nolietoto tehniku vai arī prasa naudu par savākšanu!!! Mēs, pircēji, nezinām, ka mums bez maksas ir tiesības nodot nolietoto tehniku pārdevējam, tā vietā nopērkot jaunu! Izmantosim šo iespēju un cīnisimies, lai pārdevēji to ievēro!

B

R Roberts 06.08.2010

Prieks, ka tu esi tik gudrs. Ja ir grūti aizvest savu elektropreci uz atkritumu laukumu, nu dies ar tevi. Tikai apsveicu ar analfabētismu- jo vairāk e-veikaliem maksās tirdzniecība, jo lielākas būs cenas, līdz ar to - bye bye zemās cenas.

M miks 08.08.2010

Nu ja pats atved viņiem tad jau arī pieņems par velti bet, ja gribi lai savāc tad pa transportu jāmaksā - tas ir normāli, jo pa velti nekas nenotiks. Veiksmīgu cīņu

š šoks 22.09.2010

Bargais, jocīgs esi vai!? Visi veikali maksā dabas resursa - t.s arī internetveikali, žēl, ka Tev ir tikai šaurs redzējums un savs subjektīvais viedoklis.