Interneta veikali - Interneta veikali

Visiem, kas lētākas cenas meklējumos, nolēmuši riskēt un sasieties ar i-veikaliem, derētu vispirms saprast, šo kantoru darbības veidu.Tie ir nekas vairāk, kā starpnieki, kuri saslēguši līgumus ar visiem iespējamajiem vairumtirgotājiem, viņi piebāž savas mājas lapas ar visiem iespējamajiem produktiem, un protams par "īpašām"cenām!Kad tiek saņemts pasūtijums, tad tikai sākās! močī apkārt un meklē kur ko var dabūt...
Un tad arī sākās..."nevaram dot uzrādīto cenu"..."Preces nav mūsu noliktavā" utt...
Tas pats ar garantijas servisiem...Rīgā no visiem i-veikaliem ir reāli kādi 4-5 veikali ar kuriem jums nebūs problēmu, ja pērkot zināsiet savas tiesības un pieprasīsiet visus nep.preču dokumentus!

E ezerzeme 08.12.2011

Aldi, Tev nav taisnība.
Ja Tu vadies tikai no zemākās cenas, kas atrodama salidzini.lv sarakstā, nu tad vaino pats sevi. Ir jāpavērtē, kādas cenas piedāvā citi, kādas ir atsauksmes par i-neta veikalu un tad jāpērk.
Ja pērc normālu ne nu kādu spec pasūtāmu preci, parasti Tev būs pēcapmaksa, vai maksimums 50% priekšapmaksa. Un viss bumbās. Ja prece nav-nu neviens Tev neliek ņemt kādu citu no viņiem!

Un, protams, vienmēr jāliek savas reālas atsauksmes par i-net veikalu. Tikai tā pats un citi varam orientēties ir tas veikals labs vai nav!

I Inguss 09.12.2011

Man ne reizi nav bijušas problēmas ar i-veikalu darbību. 2 reizes esmu pircis, ne reizi nav bijis problēmu!

M Matiis 04.02.2012

es peerku Ebay nu jau reizes 10 tochna- ne reizi nav bijis probeemu, lai gan paardeveeji ir e-vaikai ari.. ;)

K kristiine 17.02.2012

Aldi. Tā ir i-veikalu specifika - neturēt visas preces uz vietas, bet sagādāt tās maksimāli ātri pēc pasūtījuma. I-veikalu bonuss ir apm. par 10% zemākas cenas nekā stacionārajos veikalos. Un galu galā - kāda starpība, vai preces viņiem ir uz vietas vai nav, galvenais, ka ir normāla attieksme un ka Tu dabuj to, ko vēlies.