Interneta varoņi - Interneta Varoņi

Tātad , kā jau redzat , rakstu tāpēc , jo mums ir divi interneta varoņi , kuri GANDRĪZ katru dienu mums ar vienu cilvēku , visu laiku , apvaiņo , ja pat vajag , varu visu iekopēt , bet , tas būs ļoti gari , un tur viss ir paskaidrots. Mūsu mātes un tēvus , apvaiņo , lieto necenzētus vārdus , un citas lietas. Gribam , lai šo cilvēku Vecāki tiktu informēti , ko viņi dara internetā , un ko vispār apvaino. Lūdzu , vairāk informācijas:

Skype - bumbuliitis17
Inbox - [slēpt]@inbox.lv

F

F FallPro 21.07.2012

Un lūdzu, velvienas pesonas dati, lai pieraditu, kad būs apvaiņoja un lietoja necenzētus vārdus

Skype - nauris...2
Inbox - [slēpt]@inbox.lv

J Joey 21.07.2012

Pirms komata atstarpi neliek. Un sūdzība ir diezgan nesaprotama.

S Skolotājs! 22.07.2012

NEIROLOģISKAJāM! :)

P podzija 23.07.2012

Un kas ir'' apvaiņo" ?

Z zaptesburka 25.07.2012

FallPro, man šķiet, šī lapa vairāk paredzēta citu informēšanai par uzņēmumiem un personām, kas pārdod nekvalitatīvus vai aprakstam neatbilstošus produktus vai pakalpojumus.
Tava sūdzība vairāk izklausās pēc sadzīviskas personisko konfliktu risināšanas. Sūdzība pmēram no sērijas "Ilze mājās neiznesa miskasti".
Kas attiecas uz - citēju - "velvienas pesonas dati, lai pieraditu, kad būs apvaiņoja" - kādā veidā tas, ka Tu šeit iekopē cilvēka personisko e-pastu un skype adresi kādam pierāda, ka viņi Tevi apvainojuši? Un ko vispār gaidi, kas tagad notiks? Ja vēlies, lai viņu vecāki tiktu par kaut ko informēti, tad pats arī aizej pie vecākiem un informē! Šādi tas nestrādā.