Interneta IQ tests - IQ testa ņuanses

Nekad neuzķerieties uz šo krāpnieku kompāniju. Sākot pildīt testu, nekur nav teikts, ka tas maksā 3Ls, testa beigās tiek piedāvāta iespēja aizsūtīt sms ar tekstu, lai saņemtu kodu, bet nekur nav teikts, cik tas maksā. Tātad, pēc maniem uskatiem sms ir BEZMAKSAS! Tikai izlasot līguma noteikumus, kas atrodas lapas apakšējā labajā stūrī pavisam sīkā drukā, kaut kur pie 150...... punkta ir redzams, ka sms cena ir pie 3 Ls.
Tā kā, esiet uzmanīgi! Tas nav tā vērts!

Q qwerty22 07.04.2013

Nepiekrītu sūdzībai - ir taču pateikts "IQ tests". Ja cilvēks nosūta sms uz kaut kurieni par nenosakāmu cenu - zems IQ, nenosūta - normāls IQ :)

M m00 10.06.2013

Solni[cipars]a, pati tak atbildēji uz savu sūdzību - "iespēja aizsūtīt sms ar tekstu, lai saņemtu kodu, bet nekur nav teikts, cik tas maksā" -> "izlasot līguma noteikumus, kas atrodas lapas apakšējā labajā stūrī pavisam sīkā drukā, kaut kur pie 150... punkta ir redzams, ka sms cena ir pie 3 Ls. "

Par ko tad sūdzība? :D