www.sudzibas.lv Interlux Travel Slikti organizèta nakšņošana

Interlux travel - Slikti organizèta nakšņošana

Devàmies daudzsološà braucienà uz itàliju. 31. Decembrì mùs izmitina viesnìcà, kurà ir nereàls augstums, ùdens paràdàs pa 5 min ik pèc 30-40 min. Grupas vadìtàja anastàsija aizgàja uz citu viesnìcu, neatbil. Sajùtas briesmìgas. Jaunà gada svinìbas nav nemaz ievirzìtas. Labs gada sàkums. Draudzìgi visi salstam viesnìcas fuajè, jo istabiņàs atrasties nav iespèjams. Salst. Organizàcija šausmìga, jo viesnìca attico ir vasaras viesnìca, plàni logi, durvis ciet neveras. Firma màna cilvèkus, solot ineresantu jaunà gada sagaidìšanu.

31.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 02.01.2020

Labdien ! Pateicamies, ka atradāt laiku , lai novērtētu mūsu organizēto ceļojumu. Mums ir svarīgs un vērtīgs katrs viedoklis. Atbildot uz Jūsu kritiku vēlamies akcentēt ,ka Itālijas kūrortzonas viesnīcās specifika ir tāda, ka telpu apsilde notiek ar kondicioniera palīdzību , parasti recepcijā var palūgt kondicioniera pulti jeb arī viesnīcas darbiniekus palūgt noregulēt siltāku gaisa padevi, kā arī papildus segas , ja šķiet, ka naktī būs auksti . Attiecībā uz Jaunā gada svinībām - pašā tūres programmā tās netika paredzēta . Organizēto tūru programmu sīks apraksts ir pieejamas mūsu mājas lapā . Kā arī vēlamies akcentēt , ka Interlux Travel organizē ekskursiju braucienus nevis izklaides braucienus.
Jebkurā gadījumā esam pateicīgi par atpakaļsaiti , jo mums ir svarīgs tūristu viedoklis , lai varētu uzlabot organizēto tūru kvalitāti.

Komentāri (2)

L Lailailai 01.01.2020

Nesapratu-kāds augstums tad bija jūsu viesnīcai? Kā Empire State building Ņujorkā un jūs visi nobijāties?
Itālijas viesnīcās , īpaši kūrorta zonās, nav tādas apkures. Ir kondicionieri, kuri strādā apsildes režīmā. Vajadzēja recepcijā palūgt pultis vai vismaz papildus segas. Ja pultis nedod.
Kādu ievirzi uz svētkiem gaidījāt? Lieli cilvēki! Bitīt rožu dārziņā? Jaunais gads, tāpat kā Ziemassvētki ir tomēr mājas svētki. Un ja iepriekš neesat maksājusi nedz par svētku vakariņām, nedz citam izklaidēm-variete vai ko citu, tad nekādas ievirzes ne uz ko gaidīt nevarat.
Strādāju tūrismā. Bet ne Interlux. Slikti ir tas, ka jūs jau iepriekš nebrīdināja-pēc plkst.16:00 Itālijā ZSV un Vecgada vakara nav ko darīt. Labi, ja vēl Romā vai Neapole-tur kāds nekāds tuss, bet citviet visi sēd mājas ar tuvajiem un nedomā par Intetlux tūristiem. Un apkuri arī šiem īpašajiem gadījumiem neierīko.

A aicis24 01.01.2020

Kapēc jūs domājat,ka firma jūs apmānīja.Viņa,tak jums solīja neaizmirstamu jauno gadu sagaidīšanu un to arī izdarīja.Jūs sagaidījāt pārsaluši jauno gadu fuajē,taka no firmas puses solījums izpildīts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes