www.sudzibas.lv Interkosmoss Melošana, krāpšana, zagšana

Interkosmoss - Melošana, krāpšana, zagšana

Šā gada februārī biju Latvijā, vēlējos atrast darbu caur kādu aģentūru un strādāt Nīderlandē, sanāca ar interkosmos koordinatori sarunāt darbu, dzīvesvietu bungalo mājiņā, to ka savāks no stacijas utt. Caur telefonu solīja vienvietīgo bungalo mājiņu, atbraucot mani ieveda ledusaukstā mājā pie diviem rumāņu vīriešiem, kuri dalīja istabu, man iedeva divas mini istabiņas, jo vienā vieta ir tikai gultai un otra bija paredzēta mantām. Visdrausmīgākā nakts manā mūžā, izliku savu gultas veļu, segu, uztaisīju vakariņas un gāju gulēt jo no rīta bija jābrauc uz ofisu. Rumāņi sāka dzert, trokšņot pus nakti, kauties, velns vēl sazin ko. Blakus māja arī sāka ballēt, nāca cilvēki čurāja pie logiem, dauzījās un trokšņoja, kad mērs bija pilns zvanīju menedžerim uz vietas bet tas knapi parunāt varēja, acìmredzot pats arī sadzēries. Labi no rīta pamostos ar aukstām un slapjām kājām, segu un gultu, izrādās mitrums un lietus nāca iekšā caur logu. Atstāju žāvēt, braucām uz ofisu kārtot papīrus, aizbraucām turpat uz gementee uztaisīt bsn nummuru kur gandrīz sāku kauties ar driveri. Uztaisīja dokumentus un nevēlējas atdot man, manas kopijas, teica ka man viņas nevajadzējās (starpcitu latvietis) . Konfliktējot negribēja mani vēl vest uz ofisu atpakaļ, bet nācās jo gandrīz turpat bez zobiem palika. Līgums ar aģentūru parakstīts vēlāk, aizveda atpakaļ uz māju. Tālāk vakarā veda visus uz veikalu, lielais autobuss, iekāpu aizveda uz veikalu, teica visiem ir stunda, uzņēmu laiku, biju tur 40 minūtes, kad nācu atpakaļ ne autobusa, ne cilvēki. Zvanīju aģentūrai, sabļāva virsū ka esmu nokavējis jo autobuss esot mani ar visiem gaidījis, strīdoties lūdzu lai kāds atbrauc pakaļ, bija ēdiens uz nedēļu sapirkts bet atcirta ka tas nav iespējams un jāiet ar kājām. Ok nogāju stundu pa lietu bez navigācijas kamēr atradu ar pilniem maisiem. Nāk pirmdiena bet par to vai ir jāstrādā, cikos un kur nav neviena ziņa, iztērējot savu laiku, pūles un nervus, sazvanījos ar draugu Nīderlandē, kurš pirmdien mani 5.00 no tās vietas savāktu un palīdzētu atrast ko normālu. Te nu sapakoju visu svētdienas vakarā lai brauktu prom, rumāņi to pamanīja un noteikti aizgāja sūdzēties jo tieši uzreiz pēctam pazvanīja ka 8 jābūt ir ara uz darba būšu, vedis uz lauka strādāt, zināju ja pateikšu ka braucu prom ar visām mantām izmestu uz ielas naktī tāpēc pateicu: ok. Tad nu pirmdien 4 no rīta man zvanās aģentūrā, ka pēc stundas man jābūt uz mašīnu, vedīs uz vistu fabriku špricēt vistās ūdeni. Neizpratnē prasīju kādā sakarā ja teica ka darbs ir uz lauka, koordinatore atcirta ka tā nav mana darīšana, es darīšu to ko viņi liks, tādā pašā tonī viņiem novēlēju visu to sliktāko un pateicu ka pēc stundas braucu prom. Atbrauca man draugs, savāca mani ar visām mantām. Ağentūra draudēja ar policiju par nodzīvotajām dienām tur, pretī dabūja visu to indi ko paši darīja un draudēju izsaukt policiju ar gementee par apstākļiem, zagšanām (dokumentu) , meliem utt. Nekad mūžā vairs neesmu ne pīkstienu par viņiem dzirdējis. Krāpnieku un meļu kantoris kur mūsu pašu latvieši savējos ap pirkstu cenšas aptīt

B Bez vārda vārds 12.04.2022

Tiešām Jums briesmīga pieredze. Arī bija doma braukt uz Nīderlandi strādāt, bet tur tikai uzmetēji vien ir. Pieteicos arī darbā pa savu profesiju, ar neviens neizrādīja interesi. Līdz ar to laikam Nīderlandē ir jāieprecās lai normāli ko uzsāktu. Tāpat jau šiem nav intereses. Murgs. Interesanti, kāda ir pašreizējā Jūsu situācija? Dabūjāt kādu darbu vai nē?

H Hollandishkarm 12.04.2022

Jā, pusotru gadu strādāju jau B2Works ağentūrā un cepuri nost, cita attieksme, izturēšanās, darba iespējas. Māja fantastiska, koordinatori fantastiski. Nevienu sliktu vārdu nevaru teikt.

H Hollandishkarm 12.04.2022

Pusotru mēnesi*