www.sudzibas.lv Intergaz autogāzes uzpildes punkts - Kuldīga , Lapegļu ielā 1 Cilvēku krāpšana ar auto gāzes uzpildes punktu - Kuldīgā

Intergaz autogāzes uzpildes punkts - Kuldīga , Lapegļu ielā 1 - Cilvēku krāpšana ar auto gāzes uzpildes punktu - Kuldīgā

Esmu autogāzes lietotājs. Un tādu Latvijā ir daudz. Intergāze ir uzstādījusi autogāzes uzpildes staciju - Kuldīgā, lapegļu ielā 1. Kopš pagājušā gada Ziemassvētkiem - šis uzpildes punkts nedarbojas. Sākuma pamatojums - pāreja uz citas bankas pakalpojumiem. Šī gada vasaras sākumā - ar pompu - uzpildes punkta teritorijā sabrauca - šis firmas pārstāvi un, gandrīz vai svinīgi atvēra uzpildes punktu. Nu tik būs autogāze. Tas viss ir štrunts. Uzpildes punkts nedarbojas. Daudzi cilvēki, grib uzpildīt autogāzi - bet viņus sagaida spļāviens sejā - nedarbojas. Pat šī firma - neatvainojas, nepaskaidro iemeslu un pat neslēdz šo punktu. Uz tablo spīd izgaismota auto gāzes cena, uz displeja mazs uzrakstiņš - maiņa nav atvērta. Vienā vārā sakot - šaraškina kantoris. Nu tad atslēdziet vismaz šim punktam - elektrību, lai cilvēki - necenšas uzsākt autogāzes uzpildes procesu. Atslēdziet un tad ļaujiet šiem dzelžiem un elektronikai iet postā. Starp citu - šis ir vienīgais punkts Kuldīgā - Ventspils virzienā. Man par jums ir kauns.