LV RU

Inter Gs (Latvija) Anlagenbau SW GmbH (Vācija) - Krāpšana

Firmas valdes loceklis J. Spruds caur Latvijas firmu meklē cilvēkus, kas strādātu viņa uzņēmumā Vācijā, piedāvā labu h likmi, bet algu negrib maksāt. Sola samaksāt, bet cilvēki tik strādā un kad pasaka, ka bez algas nestrādās, tad bez iemesla un lauž līgumu un bez jebkādu dokumentu parakstīšanas atlaiž no darba. Ar darbiniekiem izvairās sazināties gan J. Spruds gan otrs valdes loceklis no Vācijas puses T. Weber.

Komentāri (4)

Работяга 12.07.2019

ja algas diena darbadevejs neizmaksa algu tad ligums zaudejis speku jo darbadevejs nepilda savas saistibas.. kad alga nebija samaksata taja diena jus jau nestradajat taja uznemuma. citadi sakot nesamaksajot algu darbadevejs izmeta darbiniekus no uznemuma ar visam vinas mantam..

Da Darbinieks 15.07.2019

Darba devějam ir līgums ar valsti,kurā uzņěmums strādā..tur ir darba ņĕměju likums,ja uzņěmějs pārkăpj šo likumu, viņu soda,līdz pat uzņěmuma slěgšanai..vajag taisnību meklět tur,nevis te..tulki ir piejami

Работяга 12.07.2019

spriezot pec statiskas sslv cilveki kuri mekle darbu ir ilgus gadus bezdarbnieki.. piemeram darbadevejs monitore cik cilveks ir izlicis sludinajumus un viss parejais.. piemeram uzzvanit darbadevejam un paprasities darba tas uzjautas no kurienes tas dabujis telefonu, ja teiksi ka interneta tad tas teiks ka ta neveretu but jo vins nekur to nepubliceja.. ta ar stradniekiem, ja cilveks regulari mekle darbu tad darba devejs sev piezime, un nemt darba tas uzreiz zina ka tas darbinieks pilnigs neko.. piemeram var sslv pilnigi nosaukt par zeltu vietu prieks uzmetieniem..

Da Darbinieks 15.07.2019

Vācijā ir ļoti stingra likumdošana,ja ar sūdzību věršas tur,tad ir rezultāti..vienměr. viss atkarīgs no jūsu parakstītā darba līguma punktiem..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes