www.sudzibas.lv Inter Cars Slikts serviss

Inter Cars - Slikts serviss

Darbinieku attieksme pret klientiem ir šausmīga. Detaļas pēc VIN koda dod nepareizas,paši neko nesaprot,tiek iedotas detaļas no citu auto markām.Kasiere apkalpojot klientus ēd saldējumu. Ja darbinieki nav sagatavoti šādam darbam, tad viņiem tur nav ko darīt.

L Lig 17.06.2018

Pēc 25.maija jaunā datu aizsardzības likuma, atgriežot preces, nav jānorāda vārds/uzvārds, personas kods, adrese, bet šī firma jaunās regulas neievēro un pārkāpj likumu. Atgriežot preces šī visa informācija klientam ir obligāti jānorāda.Kādēļ tā?

A anita.ruska 05.07.2018

Labdien,

atbildot uz Jūsu jautājumu, kur ietverta informācija, ka pēc 2018.gada 25.maija "jaunais datu aizsardzības likums" nosakot, ka nav jānorāda vārds, uzvārds un personas kods. Vēršam Jūsu uzmanību, ka šī jaunā datu aizsardzības likuma (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 2016/679) kontekstā sabiedrībā ir izplatījušies daudzi mīti, kur, iespējams, Jūsu jautājumā minētais, ir viens no, proti, ka nedrīkst vairs prasīt šādu informāciju.

Ar šo paskaidrojam, ka “ jaunā datu aizsardzības likuma” (Vispārīgā datu aizsardzības regulas 2016/679) 6.pantā ir noteikti tiesiskie pamati informācijas apstrādei, taja skaitā, pieprasīšanai, proti, viens no tiesiskajiem pamatiem, ka informāciju (personas datus) drīkst pieprasīt, ja tas ir nepieciešams Pārziņa normatīvajos aktos noteikto pienākumu izpildei. Savukārt, attiecībā uz situāciju, kad tiek agrieztas preces ir piemērojami Ministru Kabineta Nr.584 "Kases operāciju uzskaites noteikumi", kuru 15.3.punktā ir minēts, ka kases izdevumu orderī obligāti norādāmie rekvizīti ir ne tikai fiziskās personas — skaidrās naudas saņēmēja — vārds, uzvārds un personas kods (rezidentiem), bet arī personu apliecinoša dokumenta dati (dokumenta nosaukums, numurs, izsniegšanas datums un vieta) vai personas identifikācijas kods, turklāt 15.8. punktā ir noteikts, ka ir jābūt arī parakstam. Līdz ar to, piemērojot šos Ministru kabineta noteikumus un Likuma “Par grāmatvedību” 7.panta noteikumus (attaisnojuma dokumentiem noteiktie rekvizīti), Sabiedrība, pieprasot vārdu, uzvārdu un personas kodu, rīkojas atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr. 2016/679 nosacījumiem.

L Lig 05.07.2018

Kādelj man būtu jāsniedz šī informācija, ja tā nav mana vaina?! Man vajadzēja atgriezt naudu jo darbinieks man izsniedza detaļu kas manai mašīnai nemaz neder no pavisam citas markas... Tā jau skaitās darbinieka vaina...