www.sudzibas.lv Inter Cars Attieksme pret darbiniekiem

Inter Cars - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem ir vienkārši briesmīga, izturās kā pret suņiem. .
Tur ir sadalīti brigadieri 3 pakāpēs un katrs par sevi gudrāks. Par katru kļūdu tev kautko noraus no algas. Liekas kad liela alga bet mēneša beigas sapratīsi ka nav tik daudz jo tev esot bijas kautkadas mistiskas kļūdas vai sodi. Algas lapiņas arī nedod un ja iedod tad apmēram mēnesi pēc algas.
Biezi liek darīt lietas kas nebūtu jādara. Tad vel bieži notur ilgāk darba jo kāds nav paspējis kautko izdarīt, daudzas reizes esmu nokavējis dēļ tā pēdējo autobusu un kad teicu ka tas nav normāli viņi tik iesmejas un teica ka varu iet rakstīt atlūgumu ja kautkas nepatīk.
Izejot tevi pārbauda taka tu strādātu lidosta vai banka. Jāiet cauri skenerim un tad vel apsargs pārskata visas tavas mantas ar ar skeneri.
1 brīvdiena nedēļa un ja nokavēsi pa visu mēnesi kaut pus stundu tad no algas noraus apmēram 100 Euro.
Tiešam šausmas, taka cietuma, seko pakal katram solim, nedrīkst ne sarunāties sava starpa ne arī minūti ilgāk atrasties pusdienas. Ja ilgāk ēdisi tad sods. Tiešam nevienam neiesaku izbaudīt to elli, bet darbiniekus tur vajag pastāvīgi jo reti kad kāds noturas ilgāk par mēnesi. .

Atbilde no anita.ruska 09.06.2016

Labrīt,
Kā Inter Cars Latvija SIA pārstāvis, vēlos informēt, ka minētā komentāra autors, kurš izsaka savas domas par uzņēmuma attieksmi pret darbiniekiem, nekad nav bijis darba attiecībās ar Inter Cars Latvija SIA.
Identiska situācija ir arī ar pārējiem komentētājiem, kuri raksta par augstāk minēto sabiedrību, un tāpat tekstā pieminētie Aleksandrs un Artūrs nav un nekad nav bijuši uzņēmuma Inter Cars Latvija SIA darbinieki.
Ar cieņu
Inter Cars Latvija

Komentāri (24)

D Darbinieks124 12.02.2016

Nezinu kā tu izturies pret suņiem, bet es pret suņiem izturos ļoti draudzīgi.
Šajā firmā strādāju jau divus gadus un par neko baigi nevaru sūdzēties, ja strādā labi un cītīgi arī atalgojums ir patīkams, ja strādā pavirši un vienaldzīgi, bez nekādas atbildības sajūtas, tad tā ir tava vaina. Uzskatu ka darba apstākļi ir ļoti labi, tā pat arī atalgojums. Viss ir atkarīgas no tavas attieksmes pret darbu. :)

D darbsirmaize 24.02.2016

tev varbut vis ir kartiba

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 12.02.2016

Uzrakstiet man privāti - var palīdzēt sakārtot Jūsu attiecības ar darba devēju - ja protams gribat panākt labākus sev darba apstākļus. [slēpt]@inbox.lv)

2 2016merk 12.02.2016

Labākus darba apstākļus?!?! Pagaidiet, pagaidiet - cilvēks iet uz darbu, lai veiktu savus tiešos darba pienākumus un viņš ir saistīts ar līguma noteikumiem ievērot visus visus vadības norādījums.
Kā var sūdzēties par to, ka soda par kavējumu?!?? Sods par kavējumu, kļūdu, laikā vai konkrēto daudzuma ne paveikto darbu, apjomu utt - TAS IR NORMĀLI!!!
Tagad padomājiet paši - esat darba devējs. Viens atnāk 30 min vēlāk. Nākamais. Cits vispār 1h kavē. Kāds ēd 30 min ilgāk. Cits iet pīpēt cik vien grib. Kāds vispār aizmirst, ka ir darbā un dara ko grib... JŪS ACIS AIZVĒRTU UN MESTU SAVU NAUDU VĒJĀ, KAS TIEK ZAUDĒTA DĒĻ ŠIEM DARBINIEKIEM???
Ja esi nācis strādāt, tad strādā. Tas, ka visu pārbauda ar ir tikai firmas drošība. Tas ir normāli. Ir firmas, kuras seko visām ko dari pie darba datora un telefona . Kabatas un domas pārbaudīt vēl sīkums

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 13.02.2016

Tagad padomājiet paši - esat darba devējs. Viens atnāk 30 min vēlāk. Nākamais. Cits vispār 1h kavē. Kāds ēd 30 min ilgāk. Cits iet pīpēt cik vien grib. Kāds vispār aizmirst, ka ir darbā un dara ko grib...
*Es, ka darba devējs uzrakstījis iekšējas kartības noteikumus - visi ar tiem iepazinās! (ar parakstu apliecina). Iekša arī atrunāts laiks pārtraukumiem, pusdienām, un sankcijās par pārkāpumiem. Pirms ieviešanas saņemts atzinums no VDI (Valsts darba inspekcijas) PAR ATBILSTĪBU Darba likumam. Tā ka jā ir velēšanas, viss ir kārtojāms. Bet ja tiekas pec nepelnitas naudas, izmantojot cilvēka neizglitotību - tiks sodīti paši (vai tas būs neizpildīts pasūtījums, vai noteiktas struktūras inspekcija)

D darbinieks123 15.02.2016

Kā tas ir iet pīpēt cik vien grib? tur tacu darbinieki pat nedriks iziet ara paelpot svaigu gaisu un kur nu vel uzpipet, pat sava patraukuma. ko gan nevaretu teikt par brigadieriem.. 8 stundas ar vienu pus stundas patraukumu kura laika driksti atrasties tikai ednica jamauc bez apstajas. protams disciplina vajadziga un nevar darba darit ko vien iegribas, bet ja attieksme un darba apstakli butu tik burvigi tad darba kvalitate ari butu daudz labaka pati par sevi. jo ja taa attiecas un tu nostrada pirmos menesus skrienot, bet nesanem to, ko cereji tad pazud velme stradat citigi.

R Rosbelts 06.04.2017

Izklausās pēc Vecvagara demagoģijas

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 13.02.2016

Ir LIKUMDOŠANA:
1) Par katru kļūdu tev kautko noraus no algas. - atrunats ar likumu, procedura (ka var atvilkt) un daudzums. Vairak noteikto % novilkt PRETLIKUMIGI
2) Algas lapiņas arī nedod un ja iedod tad apmēram mēnesi pēc algas. - Atrunats ar LIKUMU, nedod PRETLIKUMIGI.
3) Biezi liek darīt lietas kas nebūtu jādara! Ja nav uzrakstīts amata apraksta, jābūt rīkojumam. NAV varat atteikties. (Neesmu apmacīts)
4) Tad vel bieži notur ilgāk darba jo kāds nav paspējis kautko izdarīt, daudzas reizes esmu nokavējis dēļ tā pēdējo autobusu - Ja darbadevējs aizkave ilgāk par 15min - jāskaita ka nostradāta 1st (pilna). Bet kurš to norāda stundu tabulās (atskaites) ko nodod VIDam?
5) 1 brīvdiena nedēļa un ja nokavēsi pa visu mēnesi kaut pus stundu tad no algas noraus apmēram 100 Euro. Tad summetajs laiks, vai normalais ir līguma - nav starpību! Acim redzāms ka ir pārstradāšana. Un pie tam ja atvēlk no algas - jābut rakstveida paskoidrojumam, par ko, un pamatojumam atsaucoties uz NA (Normatīvo aktu) noradītiem % cik ir atvilkts.

Un te, Jūs pats atbildejāt: "Pagaidiet, pagaidiet - cilvēks iet uz darbu, lai veiktu savus tiešos darba pienākumus un viņš ir saistīts ar līguma noteikumiem ievērot visus visus vadības norādījums."
Cilveks apņemās veikt noteikto darbību par noteikto atlīdzību! Un ja Jūsu uzņemumā darbinieki var atļauties kavēt, nedarīt, vai citādi nepildīt savus pienākumus - tad varbūt ne darbinieks ir slikts, bet VADĪTAJS ir kaut ko nav pietiekāmi izskaidrojis un organizējis.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 13.02.2016

Jūs pats arī atbildejāt: Pagaidiet, pagaidiet - cilvēks iet uz darbu, lai veiktu savus tiešos darba pienākumus un viņš ir saistīts ar līguma noteikumiem ievērot visus visus vadības norādījums.
*Darbinieks apņemas veikt noteikto darbu, par atrunato samaksu. To kas ir darba līguma, amatu apraksta - nevis to ko velās darba devejs.

Sods par kavējumu, kļūdu, laikā vai konkrēto daudzuma ne paveikto darbu, apjomu utt - TAS IR NORMĀLI!!!
*Ja viņš ir atrunāts darba līguma, ja. Bet ja nav, tad maksimalie atvilkumi ir atrunati Normativajos aktos, un viņiem jābūt pamatotiem, saskaņa ar esošo likumdošanu - nevis ta ka "vectēvam sagrībējas"

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 13.02.2016

Izejot tevi pārbauda taka tu strādātu lidosta vai banka. Jāiet cauri skenerim un tad vel apsargs pārskata visas tavas mantas ar ar skeneri.

*Ja ir aizdomas ka apsardzes darbinieks pārkāpj savas pilnvaras - Jūms ir tiesības uzrakstīt iesniegumu apsardzes darbinieka priekšniekām un/vai vērsties Valsts policijā!

A agne90 16.02.2016

Klienti nav pirmajā vietā, darbinieki ir pirmajā vietā. Ja parūpēsies par darbiniekiem, viņi parūpēsies par klientiem.
Ričards Brensons

domāju, ka šis citāds pilnība atbilst šai situācijai.
Nēsmu tur strādājusi, bet man draugs strādāja un neko pozitīvu par to vietu nebiju dzirdējusi un tas ko man viņš man bij stāstijis ir tuvu tam ko izlasiju.
jebkurā gadijumā mans ieteikums būtu atrast, ko citu jo kāda jēga tā rauties, bet visu laiku būt tik nelaimīgam un negatīvi noskaņotam dodoties uz darbu un no tā ņemot vērā to ka pavadi tur lielāko daļu sava laika un to vienīgo brīvdienu kas tev dota nevari izbaudīt ja esi pārāk noguris.

N nazis8888 16.02.2016

To kas strada smagi sistema neuzradas. Tas kurs ir viltigaks un gudraks uzradas to kas smagi strada nepamana. Vienam ir 800 euro alga bet tiesi tads pats cilveks ari smagi stradajis mocijies sanjem 600euro. Patikama sajuta. Zinot kad noverte vienadi.....

D darbsirmaize 24.02.2016

Un tā algu sistēma vienu mēnesi 750eiro otru 500eiro, neko saprast nevar, ēdināšanā leduskapja nav, kad siltāks ēdiens ātri saskābst, priekšniecības attieksme vnk drausmīga. Tas kantoris sāk grimt.

E Ediks 08.05.2016

Zināms, ka arī rezervju dalju veikalā tur visiem maksà konvertos algu

E eindzel2 17.05.2016

Darba devēja attieksme ir drausmīga, tur es piekritīšu. Katru nedēļu nāk jauni darbinieki un neko labu tas neliecina par firmu. Bet skatoties no otras puses, kā strādājat, tā maksā.
Kaut arī Aleksandrs zin, ka kartona presētāji mīl darba laikā lietot alkoholu, tāpat viņus neatlaiž, jo redz nebūs neviena cita kas darīs viņu darbu!!! Artūrs, tas gan ir viens frukts, kādreiz kad bija tāds pats noliktavas darbinieks, bija normāls vecis, bet tagad, kad ir uzdienējis citā amatā, riktīgs gailis un zīmulis un pie tam noēdies suščis!!!

F frukts2222 04.07.2016

ja darba ir radusas kadas nesaskanas un tiek aiziets pie prieksnieka risinat problemas, tad misters alexandrs lysakowski pasaka "ja kaut kas nepatik ej raksti papiru" tev tur kāpj uz galvas, noliktava ir daudz brigadieri, ja kadam neiepatiksies tad liks tev mistiskas kludas tas menesa beigas sasumejot veidojas kaut kads mistisks cipars, cena par kluda nav atrunata, cik tev isti par kludam menesa beigas novelk nav atrunats, edam telpa biezi miskastee ir, gridas melnas galdi lipigi, atkritumu kaste pilna ar edienu atliekam kuras vasara smird, jaed tada telpa+nedelu nevareja iegadaties par 50eiro mikrovilnu krasni visi eeda aukstu edienu, kaut kads sviests,

V varjags 04.07.2016

paši pat miskasti nejēdzat iznest?

D Darbinieks 09.09.2017

Pilnigi piekrītu tam ka attieksme pret darbiniekiem ir drausmīga! Nodzen kā lopus! Bieži vien jāstrādā 12 stundas dienā! Alga nesesamērīgi maza! Par virstundām arī nemaksā tā kā vajag, tik parastā stundas likme! Algas lapiņas nekādas!
Priekšniecību interesē tikai kā palielināt apgrozijumu un savu peļņu, bet par darbiniekiem pilnīgi vienalga. Ka tik kautko atvilkt no algas!
Darba apstākļi drausmīgi! Reiz kad nepareizi pieliktas lampas izraisīts īssavienojums beidzās ar degošām riepām tā ka visa noliktava ir biezos melnos dūmos, priekšnieki pateica lai turpinam strādāt! Tas nav normāli!

S Sundurs 04.03.2018

Piekrītu iepriekš izteiktajiem viedokļiem. No manas pieredzes - strādāju gandrīz gadu, taču algas aprēķina lapiņu tā arī ne reizi neesmu saņēmis.

Priekšniecība grib, lai noliktavā pieņemot preci visa prece tiktu izpakota un pārbaudīta. Ja kļūdas/neuzmanības rezultātā pieņemsi kaut ko bojātu, tad sakūda kolektīvu pret tevi - tu pieņēmi un par to tagad maksās visi darbinieki kopā.

Mēnesī sanāk nostrādāt no 220 līdz 240 stundām, par tādu lietu kā papildus samaksu par virsstundām var aizmirst. Inter Cars virsstundas neeksistē.

1 1134 31.03.2018

Domāju ka Tev vajadzētu priecāties , ka tavu kļūdu izlīdzināja uz visiem , pretējā gadījumā pašam būtu jāatmaksā. Cik zinu , rezerves daļas var būt dārgas. Viss ir attieksmē, ja labi attieksies pret citiem, tad pret Tevi labi attieksies. Protams , ne visur, bet zinu , ka vismaz Inter car lidostā, ar priekšniecību var runāt un viņi uzklausa(nejaukt ar muļķīgu priekšniecības traucēšanu nelaikā). Jāsaprot , ka var būt arī svarīgākas lietas , par beigušām ziepēm tualetē. Ja cilvēks saprot , ka nav pasaules centrs , tad ir +- OK.
Kas attiecas uz kļūdām , tā kļūda , par kuru atvelk 100 eur , uzņēmumam var izmaksāt 1000 eur.
Par virsstundām , vismaz agrāk, maksāja pēc valsts noteiktās likmes (x2).

O Oleksunbite 10.07.2018

Tas vispår ir likumīgi, kā darbinieki tiek pārbaudīti? Apavus jāvelk nost utt. Rotācija darbinieku zińā arī ir milzīga,
Arī tie diferenču bērni in līdēji, kā saka aleksim un bitei,
Aleksandrs ir tētis
Bite ir māte
Un diferenči ir vińu kopdzīves iegūtie bērni,

O Oleksunbite 13.07.2018

Cik esmu dzirdējis sen sen atpakał ka auto lukturi tika sagriesti ar nažiem, preci lauž, zog utt, ticu ka tgd arī zog, vnk tas vis ir dail aleksandra un bites, vini ir izveidojusi tādu gaisotni, ka darbinieks tik tiešām vēlas vnk atriebties vai ieriebt, ja butu draudzigaka attieksme no priekšniecības puses tas tādas lietas nekas nenotiktu, es ceru ka tie divi frukti to sapratīs, un protams arī diferences kas skrien no pakalas abiem fruktiem ir indīgi,
Kas ir stradajuši vardus paši ziniet

R rayo 31.05.2019

Drausmīga apkalpošana, pasūtu preci internetā atnāk uz epastu apstiprinājums ar reģistrācijas numuru. Gaidu nedēļu, divas neviens nezvana, kaut gan epasta rakstīts ka tiklīdz būs pasūtījums 1-5 dienu laikā atbildēs. Aizbraucu uz vietas Maskavas iela tur atgāzies krēslā teļš pasmīn un beigās piedāvā sūtīt, bet par lielāku cenu! Nu vāks ko vairāk teikt...

A Aigars186 15.04.2020

Piekrītu iepriekš izteiktajiem viedokļiem. Nekas joprojām nav mainījies - strādāju gandrīz gadu, taču algas aprēķina lapiņu tā arī ne reizi neesmu saņēmis.

Mēnesī sanāk nostrādāt ap 200-220 stundām, par tādu lietu kā papildus samaksu par virsstundām var aizmirst. Inter Cars virsstundas neeksistē, netiek veikta faktiskā darba stundu uzskaite. Var jebkurā brīdī bez pamatojuma pateikt, ka šomēnes būs par 100 EUR mazāka alga. Apmēram - gribu maksāju/ gribu nemaksāju. Vai iemesls - februāris bija īsāks mēnesis. Laikam jau nepatikšanām būs jāpienāk. Neiesaku iet tur strādāt. Uzņēmuma stratēģija - darba līgums par minimālo algu, pārējais piemaksa - gribu maksāju- negribu nemaksāju. Neticiet solījumiem - Solījumi netiek pildīti.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes